Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Městečko přivítalo nové občánky

28. 09. 2016

Městečko Mlázovice uspořádalo v sobotu 24. září 2016 v obřadní síni na Radnici Vítání občánků. Letos prvního obřadu se zúčastnily rodiny Kristýnky Johnové, Dana Roby a Emičky Píchové.

Od posledního Vítání uběhl téměř rok, a tak už se celý tým lidí, který se na obřadu podílí, nemohl dočkat dalších miminek. Obzvláště děvčata, která při ceremoniálu přednášejí a zpívají, téměř nemohla dospat. Navíc dvěma z nich se poštěstilo, že si mohla uvítat vlastního bratříčka.

Jak je u nás dobrým zvykem, každé rodině byla vyčleněna zhruba hodina, během níž proběhla vlastní ceremonie spojená s podpisem do Památeční knihy občánků, jejíž první svazek pochází ze 70. let minulého století. Není proto divu, že mnozí současní rodiče mohou zalistovat a najít stránku z vlastního vítání. Po předání drobných dárků pro miminko a kytičky mamince následovalo fotografování na památku. Během celého dopoledne panovala příjemná, přátelská atmosféra, která jistě působila i na nejmenší účastníky, neboť většinou hýřili úsměvy a s přehledem zvládli pohoupání v kolébce i přesuny z náruče do náruče.

Díky tomu, že letos byla v Mlázovicích bohatá úroda nových občánků, nebude vyřezávaná kolébka zahálet dlouho. Již na listopad chystá městečko další Vítání.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!