Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Městečko přivítalo nové Mlázováčky

25. 10. 2023

V sobotu 14. října 2023 zavítali na Radnici nejmenší občánci.

Slavnostní ceremoniál „Vítání občánků“ se letos uskutečnil již podruhé. Pro městečko to je velmi dobrá zpráva. Na obecní úřad se dostavily čtyři rodiny se svými miminky. Slavnostně uvítáni byli tentokrát čtyři noví občánci: Majdaléna Břízková, Mikuláš Gabriel, Patrik Čeřovský a Jakub Zahradník.

Všechna miminka obřad absolvovala v dobré náladě, žádné neplakalo. Většinu času si užívala houpání v kolébce nebo krásně pózovala v náručí rodičů při fotografování. Jak už bývá v Mlázovicích dobrým zvykem, vítání se provádí pro každou rodinu zvlášť a neúčastní se ho jenom rodiče dětí, ale i široká rodina. Kromě rodičů si tak dojemné zážitky vychutnali také babičky, dědečkové, tetičky a další blízcí.

Vše zahájil slavnostním proslovem pan místostarosta Aleš Kodydek. Kulturní část zajistila Anežka Nováková, Veronika Komárková a Vanesa Dědečková. Velkým zpestřením bylo premiérové vystoupení Markéty Touškové, která doprovodila pásmo básniček svojí krásnou hrou na harfu. Ceremoniálu se zúčastnil rovněž starosta pan Tomáš Komárek, obřadem rodiny provázela Kristýna Kulhavá a vše fotografovala Blanka Komárková. Nechyběly kytičky maminkám ani dárky pro nové občánky. Tentokrát to byla krásná oranžová tatrovka, která se hodně líbila i tatínkům.

Velice příjemné dopoledne uteklo jako voda. Pozvané rodiny odcházely slavnostně naladěné a představitelé městečka se již těší na další setkání s novými občánky.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!