Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Městečko přivítalo nová miminka

17. 12. 2007

V sobotu 15.12.2007 proběhlo, letos již podruhé, vítání nových občánků. Slavnostního ceremoniálu se v zasedací síni Obecního úřadu zúčastnily čtyři rodiny. Vzhledem k velkému počtu nových dětí se již na jaro připravuje pokračování.

Podle obnovené tradice provádí městečko vítání  nově narozených občánků již několik let.  Počátek této obecní společenské události sahá do sedmdesátých let. Za tu dobu byly uvítány více než čtyři stovky miminek. Řada rodičů, kteří v posledních letech přicházejí se svými dětmi, nalézají v prvních knihách záznamy o svém narození a tehdejším uvítání v Mlázovicích.

V sobotu byl mezi mlázováky přivítán Pavel Macků, Veronika Macků, Jan Fejfar a Michaela Janíčková.  Role ceremoniáře se tentokrát ujal zastupitel městečka pan Aleš Kodydek. Stáňa Rechcíglová zajišťovala společenské záležitosti a Blanka Johnová fotila. Nechyběly ani Veronika Huťová s Katkou Vikovou, které zahrály na flétnu a recitovaly půvabné verše. Všem rodičům rovněž popřál pan starosta Komárek, který na vítání nechyběl.

Pro všechny zúčastněné se jednalo o výjimečný zážitek a příjemně strávené dopoledne. Mnoha babičkám ukáply slzičky štěstí. Všichni přáli novým občánkům vše nejlepší do života. My si zase přejeme, aby takovýchto příležitostí bylo co nejvíce a počet mladých lidí v Mlázovicích se zvyšoval i nadále.


 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!