Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 1

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Městečko přivítalo jediného nového občánka

25. 05. 2013

V sobotu 25. května 2013 proběhl na obecním úřadě slavnostní ceremoniál vítání občánků. Tentokrát byla uvítána jediná holčička.

Ještě nedávno se vystřídalo během jednoho dopoledne při vítání občánků až šest miminek. Nových dětí v městečku však nyní přibývá pomálu, proto mohla být letos na jaře uvítána pouze Markétka Toušková.

Ta navštívila úřad v doprovodu široké rodiny, zasedací místnost byla úplně plná. Po slavnostním proslovu místostarosty Aleše Kodydka, přišlo na řadu kulturní pásmo mlázovických dětí pod vedením Veroniky Huťové. Básničky recitovala Klaudie Robová, Kristýna Frošová, Gábina Čeřovská a nově i Terezka Čeřovská. Děvčatům to jako vždy šlo výborně. Poté zazpívala s vlastním doprovodem na kytaru Renáta Kubíčková.

I když se Markétce do obecní kolébky moc nechtělo, alespoň na chvíli ji vyzkoušela. Její starší sestřička i všechny další holčičky se předháněly, která ji bude moci pohoupat. Pak přišel na řadu slavnostní přípitek, předání dárků a přání přítomných, včetně mlázovického starosty.

Velmi milý ceremoniál zakončilo focení, aby měli všichni trvalou památku na příjemné okamžiky s nejbližšími.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!