Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Městečko přivítalo čtyři nové občánky

28. 11. 2019

V sobotu 23. listopadu 2019 pořádalo městečko Mlázovice v krásně vyzdobené obřadní síni na radnici Vítání občánků.

Na slavnostní obřad byly tentokrát pozvány rodiny Dominiky Vodičkové, Tomáše Kuříka, Viktorie Králové a Ondřeje Herbrycha. Role obřadníka se opět ujal místostarosta Aleš Kodydek, rodiny uvedla Iva Kubíčková a fotografie na památku obstarala Blanka Komárková. Miminkům nad kolébkou zarecitovaly sestry Robovy a Čeřovských. Přítomen byl i starosta Tomáš Komárek, který s potěšením sledoval, jak se mu obec rozrůstá.

Každá z rodin absolvovala ceremoniál samostatně, jak je v Mlázovicích již dlouho zvykem. Po skončení oficiální části, podpisu do památeční knihy a předání květiny mamince a dárku pro miminko, tak zbylo spousta času na různé skupinové focení a hlavně milé popovídání.

Dopoledne strávené v milé společnosti rychle uteklo a představitelé městečka i pořadatelé této akce se již nyní těší na další dějství.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!