Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Městečko opět vylepšilo kulturní sál

14. 01. 2018

Vyhlášený obecní sál má za sebou další výrazné změny. Radnice se snaží o jeho modernizaci již několik let, aby odpovídal dnešním nárokům na pořádání společenských akcí.

Radniční sál, který byl po zásadní přestavbě, předán k užívání v roce 1980 prochází v posledních letech kompletní obnovou. Instalován byl nový strop včetně zateplení, namontováno zcela nové plynové topení s vlastním kotlem, modernizováno sociální zařízení, renovována podlaha a nábytek. Přebudován byl také přilehlý bar a vyměněna všechna okna.

V letošním roce přišla na řadu další etapa. Nejprve byly vyměněny interiérové dveře s obložkami. Staré již dosloužily. Nebyly funkční po technické stránce (kliky, panty, zámky, těsnost, apod.) a rovněž zub času na nich zanechal zřetelnou vzhledovou stopu. Nové dveře i zárubně jsou z dubového masivu a dotváří velmi pěkný vzhled.

Městečko využilo uzavření prostor k demontáži staré vzduchotechniky. Ta je již deset let odpojena a větrací mřížky vedoucí do sálu pouze způsobovaly značné úniky tepla a pro účastníky akcí znamenaly permanentní pocit průvanu. Po jejich demontáži byly všechny otvory zazděny.

Razantní úpravou prošla také vstupní chodba. Vyměněna byla dlažba na podlaze a místo nevzhledných dřevotřískových panelů, byl na zdi použit efektní obklad imitující kámen. Vstupy jsou nyní moderní, velmi pěkné a navíc se snadno udržují, což je při dané provozní zátěži velmi potřebné.

Odstraněny byly rovněž staré nefunkční radiátory z chodeb, demontovány léta nefunkční ventilátory i rozvaděče a provedeno mnoho dalších drobností. Nakonec malíři veškeré prostory vymalovali.

Kulturní a společenský sál je rok od roku více vytížen. Na rok 2018 je již proveden rekordní počet rezervací na spolkové či firemní akce, svatby a obecní záležitosti. Veřejnost sál ráda využívá, proto je nutné ho neustále udržovat a vylepšovat.


Fotogalerie bude brzy doplněna.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!