Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Městečko má již k dispozici reprezentativní prostory

06. 09. 2007

Po více než čtvrt roce byla kompletně dokončena modernizace zasedací místnosti Obecního úřadu. Mlázovice tak mají konečně k dispozici odpovídající prostory pro slavnostní ceremoniály a důležitá jednání.

Původní přístavba Radnice v Mlázovicích, ve které jsou umístěny veškeré prostory Obecního úřadu, byla dokončena v sedmdesátých letech. Od té doby se zde neprováděly žádné větší úpravy ani opravy. Po třiceti letech si již objekt vyžádal rozsáhlejší adaptaci. Společně s etapovou  rekonstrukcí velkého sálu Radnice, která je naplánována do několika let, přistoupilo městečko i k modernizaci zasedací místnosti Obecního úřadu, protože tyto prostory již nebyly příliš vhodné na slavnostní události (vítání občánků, jednání s poslanci, krajskými úředníky, jednání s firmami a organizacemi).

Prvním krokem byla výměna oken, která proběhla již na jaře tohoto roku, společně s výměnou na čele budovy Radnice. Dále následovala kompletní výměna stropu a integrovaného osvětlení. Tato fáze byla prováděna v květnu, společně s výměnou stropu na sále Radnice. Sdružení prací s obdobnými úkony jinde na budově, výrazně snížilo náklady na modernizaci. Dále byly v zasedací místnosti vyměněny radiátory, lino, zásuvky a vypínače, zazděn průzor do knihovny a provedeno vymalování. Posledním úkonem byla výměna dřevěného obložení, která byla dokončena v srpnu.

Městečko má nyní k dispozici zasedací místnost, za niž se nemusí stydět a kterou potřebuje pro výkon svých činností. Za několik málo dní od ukončení prací zde proběhlo vítání občánků a některá důležitá jednání. Dokonce jsme obdrželi i předběžný požadavek na provedení svatebního obřadu.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!