Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Líbí se Vám nové dětské hřiště u koupaliště?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 4

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Koupaliště v novém kabátě

18. 06. 2008

Městečko provedlo kompletní nátěry dřevěných i kovových prvků na budově koupaliště, včetně nového nátěru fasády. Sportovní areál Podlesí tak získal novou tvář.

Rezavé okapy, plíseň na trámech a podhledech nebo špinavá fasáda. To byly donedávna standardní pohledy, které se nabízely návštěvníkům našeho koupaliště. Od roku 1994, kdy byla nová budova občerstvení a sociálního zázemí dobudována, zde neproběhly žádné větší udržovací práce. A protože zub času hlodá rychle, byl již nejvyšší čas na provedení prací.

Již v loňském roce zastupitelstvo vybralo firmu, která měla nátěry na koupališti provést. Bohužel i přes několik ujištění a slibů o realizaci akce, nakonec p. Josef Chudoba z Vojic vůbec s prací nezačal. Proto městečko zadávací řízení zrušilo a počátkem letošního roku vybralo firmu novou. Ta svému závazku dostála a počátkem června předala obci dokončené dílo ve vysoké kvalitě. Natřeny byl všechny dřevěné konstrukce (sloupy, trámy, podhledy, zábradlí), všechny kovové konstrukce (okapy, římsy), ale nakonec i fasáda, která byla velmi otlučená a špinavá. Musely být zvoleny tmavé odstíny nátěrů, neboť světlé by nepřekryly zčernalé a plesnivé skvrny na dřevěných prvcích.

Nejenom, že byl dán do pořádku obecní majetek, kterému byla výrazně prodloužena životnost, ale především celý areál dostal nový vzhled. Díky tomu, úpravě vody v nádrži prováděné ze strany městečka i vzorné péči nového nájemce občerstvení se budou všichni návštěvníci koupaliště cítit zase o něco lépe.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#2 | Hana Skrbková | 01. 09. 2008 17:31
je fakt, že byla hospoda pod vedením Zdeňka Fišera super, ale přece jen jsme čekali a kupodivu i některá mládež, třeba country 1 nebo 2 večery taky se dost brzy zavíralo.škoda
#1 | Hana Skrbková | 25. 06. 2008 09:59
myslím, že koupaliště s novým kabatem je super, je tam fajn obsluha, fajn ceny i příjemná atmosféra v přírodě.takže fajn*87*