Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Koupaliště v novém kabátě

18. 06. 2008

Městečko provedlo kompletní nátěry dřevěných i kovových prvků na budově koupaliště, včetně nového nátěru fasády. Sportovní areál Podlesí tak získal novou tvář.

Rezavé okapy, plíseň na trámech a podhledech nebo špinavá fasáda. To byly donedávna standardní pohledy, které se nabízely návštěvníkům našeho koupaliště. Od roku 1994, kdy byla nová budova občerstvení a sociálního zázemí dobudována, zde neproběhly žádné větší udržovací práce. A protože zub času hlodá rychle, byl již nejvyšší čas na provedení prací.

Již v loňském roce zastupitelstvo vybralo firmu, která měla nátěry na koupališti provést. Bohužel i přes několik ujištění a slibů o realizaci akce, nakonec p. Josef Chudoba z Vojic vůbec s prací nezačal. Proto městečko zadávací řízení zrušilo a počátkem letošního roku vybralo firmu novou. Ta svému závazku dostála a počátkem června předala obci dokončené dílo ve vysoké kvalitě. Natřeny byl všechny dřevěné konstrukce (sloupy, trámy, podhledy, zábradlí), všechny kovové konstrukce (okapy, římsy), ale nakonec i fasáda, která byla velmi otlučená a špinavá. Musely být zvoleny tmavé odstíny nátěrů, neboť světlé by nepřekryly zčernalé a plesnivé skvrny na dřevěných prvcích.

Nejenom, že byl dán do pořádku obecní majetek, kterému byla výrazně prodloužena životnost, ale především celý areál dostal nový vzhled. Díky tomu, úpravě vody v nádrži prováděné ze strany městečka i vzorné péči nového nájemce občerstvení se budou všichni návštěvníci koupaliště cítit zase o něco lépe.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#2 | Hana Skrbková | 01. 09. 2008 17:31
je fakt, že byla hospoda pod vedením Zdeňka Fišera super, ale přece jen jsme čekali a kupodivu i některá mládež, třeba country 1 nebo 2 večery taky se dost brzy zavíralo.škoda
#1 | Hana Skrbková | 25. 06. 2008 09:59
myslím, že koupaliště s novým kabatem je super, je tam fajn obsluha, fajn ceny i příjemná atmosféra v přírodě.takže fajn*87*