Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Knihovna Mlázovice připravila pro čtenáře nové tituly

14. 11. 2005

Pro všechny čtenáře místní knihovny v Mlázovicích jsou z výměnného fondu od pátku 11. listopadu připraveny desítky nových zajímavých knih.

Místní knihovna v Mlázovicích získala počátkem listopadu 2005 přibližně 200 nových knižních titulů z fondu Městské knihovny v Jičíně. Jedná se o knihy mnoha žánrů, za zmínku stojí například rozsáhlá výpravná encyklopedie Člověk, válečná literatura, naučná literatura nebo povinná četba. Na své si přijdou i příznivci dívčích romanů či harlekýnek.

Nové publikace jsou již zaevidovány a připraveny pro čtenáře. Pracovnice knihovny si tímto dovolují pozvat všechny zájemce k návštěvě. Pouze pro pořádek připomínáme otevírací dobu knihovny, která je každý pátek od 18h do 19h.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | ctenar | 08. 02. 2006 09:44
proti knihovne nic nemam je super jen by obcas bodlo ty knizky prostridat.a co se tyce internetu obcas bysme se tam dostali i mi mlady a jiny ale vetsinou tam jsou nalezli porad stejny lidi.takze trochu tolerance vuci ostatnim ctenarum.dekuju*2*