Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Internet pro veřejnost zdarma

10. 10. 2005

Obecní úřad v Mlázovicích nabízí jedinečnou možnost Internetu zdarma. Všichni zájemci mají možnost po dobu úředních hodin bezplatně používat Internet na speciálním počítači v budově OÚ.

Potřebujete na Internet a doma jej nemáte. Studují Vaše děti a neustále potřebují získávat nové informace. Nebo se jen chcete občas podívat, co je kde nového?

Právě pro Vás je určena nabídka Místní knihovny v Mlázovicích. V prostorách Obecního úřadu mají všichni zájemci možnost bezplatně užívat počítač s přímým připojením na Internet. Internetové spojení je realizováno prostřednictvím služby ISDN, do budoucna se počítá se bezdrátovým připojením. Tato služba je realizována v rámci projektu Veřejné informační služby knihoven Ministerstva kultury a za spoluúčasti obce Mlázovice.


Internet lze využívat v úředních hodinách obecního úřadu:
Pondělí 7-17 hodin
Středa 7-15.30 hodin

nebo ve výpůjční době mlázovické knihovny, která jej spravuje:
Pátek 18-19 hodin (celoročně)

popřípadě si lze na Obecním úřadě domluvit individuální termín.


Dosavadní praxe funguje tak, že "kdo přijde, ten surfuje". Chcete-li mít jistotu, lzi si předem zarezervovat termín. V případě zvýšeného zájmu bude zavedena rezervační kniha.

Smyslem celého projektu je zpřístupnění Internetu a všech souvisejících služeb široké veřejnosti v Mlázovicích.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | navstevnik netu | 07. 03. 2006 10:42
ten internet je uplne super protoze ne vsichni si ho muzou dovolit doma ale obcas tam jsou lidi co ho doma maj a vlastne berou moznost tem co ho doma nemaji je to vetsinou mladsi mladez