Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Internet pro veřejnost zdarma

10. 10. 2005

Obecní úřad v Mlázovicích nabízí jedinečnou možnost Internetu zdarma. Všichni zájemci mají možnost po dobu úředních hodin bezplatně používat Internet na speciálním počítači v budově OÚ.

Potřebujete na Internet a doma jej nemáte. Studují Vaše děti a neustále potřebují získávat nové informace. Nebo se jen chcete občas podívat, co je kde nového?

Právě pro Vás je určena nabídka Místní knihovny v Mlázovicích. V prostorách Obecního úřadu mají všichni zájemci možnost bezplatně užívat počítač s přímým připojením na Internet. Internetové spojení je realizováno prostřednictvím služby ISDN, do budoucna se počítá se bezdrátovým připojením. Tato služba je realizována v rámci projektu Veřejné informační služby knihoven Ministerstva kultury a za spoluúčasti obce Mlázovice.


Internet lze využívat v úředních hodinách obecního úřadu:
Pondělí 7-17 hodin
Středa 7-15.30 hodin

nebo ve výpůjční době mlázovické knihovny, která jej spravuje:
Pátek 18-19 hodin (celoročně)

popřípadě si lze na Obecním úřadě domluvit individuální termín.


Dosavadní praxe funguje tak, že "kdo přijde, ten surfuje". Chcete-li mít jistotu, lzi si předem zarezervovat termín. V případě zvýšeného zájmu bude zavedena rezervační kniha.

Smyslem celého projektu je zpřístupnění Internetu a všech souvisejících služeb široké veřejnosti v Mlázovicích.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | navstevnik netu | 07. 03. 2006 10:42
ten internet je uplne super protoze ne vsichni si ho muzou dovolit doma ale obcas tam jsou lidi co ho doma maj a vlastne berou moznost tem co ho doma nemaji je to vetsinou mladsi mladez