Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči získají nové vybavení

31. 05. 2017

Sbor dobrovolných hasičů Mlázovice byl úspěšný s žádostmi o finanční příspěvek z několika zdrojů a získá vybavení v celkové hodnotě přesahující 115 tisíc korun.

Nadace společnosti ČEZ podpořila nákup automatizovaného externího defibrilátoru v hodnotě 43 tisíc korun, který velmi aktivně pomáhá obnovit  základní životní funkce, v případě náhlé srdeční zástavy.

Dalším úspěchem je obdržení daru od Nadace Agrofert, která podpořila zakoupení přetlakového ventilátoru sloužícího k odvětrání zakouřených prostor při zásahu, osvětlení na zásahové helmy, speciální hadicové proudnice a vysavače hmyzu. Vše v hodnotě přes 72 tisíc. Od společnosti Seznam.cz hasiči ještě získají aplikaci SmartMaps off-line mapy, pro snadnější orientaci v neznámém terénu a rychlou navigaci k místu zásahu.

Veškeré získané vybavení bude sloužit v nové zásahové cisterně k ochraně zdraví a majetku v celém regionu a hasiči doufají, že ho bude zapotřebí co nejméně. Zároveň vyslovují velký dík oběma nadacím a společnosti Seznam.cz za jejich štědré příspěvky a podporu dobrovolných hasičů v jejich aktivitách.


Text: Tomáš Čeřovský, velitel JSDH Mlázovice

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!