Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasiči si zkusili jinou činnost

11. 06. 2020

Během nouzového stavu, který sužoval naši republiku kvůli koronaviru COVID-19, si hasiči vyzkoušeli zcela nové činnosti, běžně jim nepříslušící.

Nadace ČEZ vyhlásila dotační program na boj s koronavirem a mlázovičtí hasiči se svojí žádostí v jejich hodnocení uspěli a obdrželi částku 42500,- Kč. Za tyto prostředky bylo pořízeno vybavení a spotřební materiál na výrobu roušek a ochranných štítů. Členové a členky tak zasedli k šicím strojům, 3D tiskárně a výroba začala. Rovněž byl pořízen  rozprašovač na postřik dezinfekčních prostředků. V případě zájmu kohokoliv z občanů či firem v městečku o distribuci roušek, či ochranných štítů, se obraťte na úřad městyse. Jedná se i o případnou nabídku do dalších měsíců. Zároveň však doufáme, že již nebude třeba.


Text a foto: Tomáš Čeřovský, velitel JSDH Mlázovice

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!