Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dokončena 5. etapa výměny oken na Radnici

01. 09. 2011

S končícím létem proběhla výměna oken a vstupních dveří v další části společensko-správního centra městečka. Nyní zbývá jen dokončit tělocvičnu.

Již pátým rokem pokračovala finančně i organizačně náročná výměna oken a vstupních dveří na rozsáhlé budově Radnice v Mlázovicích. Letos se měla již zcela dokončit, protože městys obdržel dotaci z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje. Bohužel, tato finanční podpora musela být přesměrována na opravu havarijního stavu střechy obecního kostela, a tak je výměna oken v tělocvičně ještě úkolem pro příští roky.

Poslední srpnový týden provedla montážní firma výměnu sestav vstupních dveří, dveří ke schodištím sálu, oken u ubytovny, kuchyně hospody, kina, sklepa a promítárny. V naprosté většině byly nahrazeny prvky, které byly již na pokraji své životnosti – prohnilé, netěsnící, ošklivé, často již různě nefunkční. Nové prvky jsou plastové, na venkovní straně imitují dřevo ořechu. Především vstupní dveře velmi efektně pozměnily čelní pohled na budovu Radnice. Rovněž dojde ke zvýšení bezpečnosti a snížení energetických ztrát obecních prostor.


 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!