Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Do traktorové garáže konečně nezatéká

28. 08. 2012

Pracovníci odborné firmy provedli kompletní opravu střechy na obecních garážích. Kromě nové krytiny byl opraven krov, instalovány nové okapy a sněhové háky.

Mlázovice pokračují v dlouhodobé a nekončící sérii oprav svých budov. Po několikaletých odkladech vyšetřilo městečko finance na opravu střešního pláště na objektu traktorových garáží. Ten byl již delší čas v havarijním stavu. Stará krytina dávno dosloužila a na mnoha místech teklo dovnitř. Značně poškozená byla i konstrukce krovu a laťování.

Nejprve došlo k demontáži staré krytiny a latí. Bohužel, poškození některých krovů bylo nevratné a musely být nad plán vyměněny. Poté byl rozbourán starý nefunkční komín a opravy se dočkala chátrající protipožární zeď. Samotný krov prošel vyztužením a impregnací proti houbám a dřevokaznému hmyzu.

Na závěr byla instalována difúzní fólie, nové latě a střešní tašky hnědé barvy. Osazeny byly rovněž nové okapy a háky zabraňující samovolnému sesuvu sněhu ze střechy. Díky nové střešní krytině již nebude docházet k dalšímu poškozování krovu ani uskladněných věcí. Městečko bude muset v dohledné době najít další peníze na podřezání objektu proti zemní vlhkosti, výměnu oken a provedení základních omítek.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!