Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Další část areálu Radnice má nová okna

01. 08. 2010

V průběhu července byla dokončena již IV. etapa výměny oken a vchodových dveří na budově společensko-správního centra Radnice.

Série výměn výplní vnějších stavebních otvorů započala v roce 2007. Okna i vchodové dveře byly na mnoha místech v havarijním stavu, o obrovských energetických ztrátách ani nemluvě. Protože se jedná o rozsáhlou a investičně náročnou akci, byla rozdělena do jednotlivých etap. V letošním roce byla dokončena etapa čtvrtá.

Konkrétně se týkala technického zázemí restaurace (WC, chodby, sklady, sklepy) a dále bytu a chodeb v přístavbě. Jako v předchozích letech byly použity plastové prvky od firmy VEKRA, jejich členění bylo upraveno tak, aby odpovídalo architektonickému rázu budovy. Mimo oken dojde ještě k výměnám vnějších a vnitřních parapetů.

Do úplného konce chybí ještě pátá část. Kromě toho ještě městečko čeká do budoucna oprava tělocvičny, která je také součástí areálu a kde jsou okna rovněž ve velmi neutěšeném stavu.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!