Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Budova „Porážky“ – obecního skladu v nových barvách

21. 10. 2008

Městečko provedlo opravné práce na budově obecního skladu v ulici „U Porážky“. Byly provedeny nátěry střechy, klempířských a truhlářských prvků a oprava fasády.

Budova tzv. „bývalé Porážky“ slouží městečku jako sklad a garáž. V osmdesátých letech prošla výraznou rekonstrukcí, ovšem práce nebyly nikdy zcela dokončeny. Protože zub času již řádně nahlodal řadu prvků budovy, dokončili během letošního podzimu pracovníci městečka rekonstrukční práce. Loni byla natřena střecha a vybudována kanalizační přípojka pro dešťovou vodu.

Letos došlo k nátěrům vrat, oken a dveří, stejně tak rozvaděčů a dalších kovových konstrukcí. Opravena byla také fasáda, která zároveň dostala nový pískovcový odstín. Na konec roku je ještě naplánována kompletní výměna okapů a svodů. Nejenom, že je obecní budova nyní v pořádku, ale zároveň příjemná oranžovo-hnědá barevná kombinace dobře zapadá do této části Mlázovic.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!