Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Aprílové vítání občánků

01. 04. 2023

Městečko Mlázovice pořádalo v sobotu 1. dubna 2023 vítání občánků, které se konalo v obřadní síni na Radnici.

Hlavními aktéry tohoto milého obřadu byli tentokrát Adam Erlebach, Sarah Kubíčková a Rudolf Domínek. Všichni tři nejmladší mlázovičtí občánci dorazili ve výborné náladě a v doprovodu početných rodin, a tak celé dopoledne rychle uteklo v příjemné družné náladě.

Rodiny uvedla a na hladký průběh obřadu dohlížela Kristýna Kulhavá. Insignie oblékl a dojemný projev pronesl místostarosta Aleš Kodydek. Miminkům u kolébky recitovala šikovná děvčátka Anežka Nováková, Vanessa Dědečková a Veronika Komárková. Ač měly dvě mladší premiéru, vše zvládly, i díky perfektnímu nacvičení s Kristýnou Frošovou, skvěle. O hudební překvapení se postarala nadaná místní umělkyně Renata Kyselová.

Každé z miminek obohatilo jedinečnou pamětní knihu o další stránku, kterou v současné době nadepisuje a ilustruje Dana Janušová. Dojemným momentem bývá, když současní rodiče hledají v předchozích dílech stránku ze svého vlastního vítání.

Mnoho zdraví a štěstí přišel svým nejnovějším občánkům popřát i starosta Tomáš Komárek, který maminkám předal krásnou kytičku, tatínkové dostali pro své ratolesti drobnou hračku. Ani tentokrát nechyběla fotografka Blanka Komárková, takže každá rodina bude mít na památku spoustu krásných fotografií, které dostanou od obce zdarma na DVD, spolu s fotoknihou.

Jak říká pan starosta, při své práci má mnoho úkolů a povinností, ale vítání občánků patří mezi ty nejmilejší. Už nyní se celý realizační tým těší na další pokračování. Kulatá bříška několika místních maminek naznačují, že obecní kolébka na dlouho neosiří.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!