Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Velké úspěchy mlázovických zápasníků pokračují

28. 03. 2015

Mlázovičtí junioři dominují ve svých kategoriích Samurajské katany. V sobotu 21. března 2015 na velkých závodech v Jičíně o sobě dali opět pořádně vědět.

 Zdendovi Venclů a Tomáši Kulhánkovi budou muset asi rodiče vybudovat zvláštní prostory pro medaile, poháry a diplomy. Neustále se zlepšují v zápasnickém sportu a dominují ve svých kategoriích. Nyní se k nim přidal jako nováček Štěpán Dědeček a mezi svými vrstevníky v kategorii koťat, hned na svých prvních závodech, vybojoval senzační druhé místo. Vše podtrhává svými suverénními výkony velký mlázovický patriot, bratranec Zdendy Venclů, Tomáš Samko.

Na posledních závodech v Jičíně, které se konaly předposlední březnovou sobotu za účasti 320 závodníků, Tomáš Kulhánek v mladších žácích vybojoval zlato, Zdeněk Venclů taktéž zlato ve své kategorii a aby toho nebylo málo ještě bronz ve vyšší váze.  Již zmiňovaný Štěpán Dědeček stříbro a Tomáš Samko, jak jinak, byl také zlatý.

Kluci reprezentují naše městečko opravdu velkolepě. Přejeme, ať se jim daří i nadále.


Fotogalerie: Štěpánka Dolečková

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!