Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Anežka Nováková na Poháru ČR v národní házené

28. 06. 2024

Ve dnech 21. – 23. června 2024 se v Chropyni konal Pohár ČR 2024 v národní házené mladších žaček, opět s výraznou mlázovickou stopou.

Díky krásnému umístění na druhém místě ve Východočeské oblasti se tohoto poháru účastnily mladší žačky z TJ Lázně Bělohrad. Na děvčata čekaly velmi silné soupeřky z TJ Olbramovice, TJ Plzeň-Újezd, KNH Litvínov, TJ Chropyně a TJ Stará Huť. Souboje byly po celý víkend velmi vyrovnané a tak nikdo do poslední chvíle nevěděl, jak celý Pohár dopadne.

I přes to, že děvčata z TJ Lázně Bělohrad vyhrála tři z pěti zápasů, bodově se umístila na čtvrtém místě. Stříbrná medaile jim utekla o pouhé dva body. I tak to pro ně byla nová a hlavně dobrá zkušenost. Bojovala ze všech sil a do zápasů dala veškerou energii. Anežka Nováková byla ve finále vyhlášena jako nejužitečnější hráčka v týmu TJ Lázně Bělohrad.


Text a foto: Lenka Nováková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!