Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Školka připravila pro děti vánoční besídku

20. 12. 2006

Mateřská školka v Mlázovicích připravila pro děti a jejich rodiče zajímavou vánoční besídku, spojenou s ochutnávkou cukroví a výrobou vánočních předmětů dětí s rodiči.

Ve středu 20. prosince, v odpoledních hodinách, se zaplnila naše mateřská školka nejenom dětmi, kteří ji pravidelně navštěvují, ale také jejich rodiči, sourozenci a příbuznými. Děti si pro své maminky a tatínky připravily kulturní pásmo, při kterém vyprávěly pohádky, recitovaly básničky a zpívaly vánoční koledy. V průběhu celé besídky mohli všichni přítomní ochutnávat z mnoha druhů cukroví, které měli za úkol vyrobit rodiče. K vidění a ochutnání tak bylo nepřeberné množství pečených a nepečených sladkostí. Na závěr se rodiče se svými ratolestmi pustili do výroby různých vánočních předmětů. Nejčastěji byly k vidění krásné svícínky a ozdoby na stromeček, které si tvůrci odnesli domů k dotvoření vánoční atmosféry. Povedenou besídku připravila ředitelka školky, slečna Romaňáková, společně s paní Janušovou a Dvořákovou. Na závěr si děti vyzvedly svoje maminky v hledišti a společně všem zazpívaly známé vánoční koledy.


Fotografie: Stanislava Rechcíglová a Josef Bekera


 

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!