Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Školka připravila lampionový průvod s překvapením

02. 11. 2006

Děti si užily tradiční lampionový průvod pořádaný naší mateřskou školkou a rodiči. V jeho závěru našly bohatý poklad, kerý ovšem nedostaly zadarmo.

Každoroční lampionový průvod pořádaný učitelkami mlázovické školky a sdružením rodičů, přilákal i letos, ve čtvrtek 2. listopadu, přes čtyřicet dětí s rodiči. V průvodu, který procházel částí obce, byla k vidění řada různých světýlek, blikajících lampiónků a dalších pestrých domácích výtvorů. Průvodu se zúčastnilo i mnoho dětí z okolních obcí. Děti vyšly od Radnice na náměstí a přes Hořickou ulici směřovaly na hřiště za školkou. Tam na ně čekala nádherná výzdoba a především bohatý poklad. Na rozdíl od loňského roku, si však děti musely sladké odměny zasloužit. Každý, kdo chtěl získat z pokladu svůj díl, musel říci nějakou básničku nebo zazpívat. Po rozebrání kořisti se děti vydováděly na improvizované diskotéce. Celou dobu bylo k dispozici občerstvení. I když se počasí večer umoudřilo a dětem přálo, teplý čaj a výborné koláče přišly všem k chuti. Akce se opět vydařila a tak se děti mohou těšit příští rok na její pokračování. A již dnes mohou vymýšlet ten nejzajímavější lampión.Na žádost ředitelky MŠ v Mlázovicích zveřejňujeme její poděkování:

Jménem Mateřské školky bych chtěla poděkovat všem účastníkům a hlavně organizátorům lampionového průvodu. Dík patří Zdence Rechcíglové za zajištění občerstvení pro děti i rodiče. Stanislavě Rechcíglové a Janě Špidlenové za organizaci a zakoupení odměn pro děti. Manželům Dittrichovým, p. Hlavaté, p. Dvořákové za pomoc při výzdobě zahrady a za věnování jablek pro děti manželům Vikovým. Doufáme, že i v příštích letech budou mít rodiče snahu o zajištění takovýchto i jiných akcí. Vždyť dětská radost a úsměv na tváři jsou tou největší odměnou.

                                                                                                         Martina Romaňáková
Fotogafie: Josef Bekera, Stáňa Rechcíglová, Ladislav John


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!