Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Rekordní návštěva na dětském maškarním bále

10. 03. 2009

Více než sto dětí si přišlo se svými nejbližšími užít krásný maškarní bál v Mlázovicích. Pro děti byla připravena diskotéka, spousta soutěží o ceny a bohatá tombola.

V sobotu 7. března 2009 se konal v Mlázovicích na sále restaurace Radnice tradiční maškarní karneval pro děti. Pořadatelem byla Mateřská škola Mlázovice a rodiče místních dětí. Sešlo se 176 dospělých a 116 dětí v překrásných maskách. Rodiče mohli svým dětem zakoupit lístky do tomboly a jelikož každý zakoupený lístek vyhrával a ceny byly opravdu lákavé, byla tombola brzy vyprodána (234 velkých a 100 malých cen).

Celé odpoledne hudebně doprovázel a moderoval Mirek Dvořák a nechyběl ani dětmi oblíbený host Petr Pik. Ten představil plyšového maskota pro charitativní akce Medvídka v životní velikosti, se kterým se děti mohly vyfotit a přivezl jim i  kalendáře PETR PIK 2009, které od něho dostaly zdarma a mohly si je nechat podepsat. Mateřská škola zajistila spoustu soutěží o sladké odměny a všechny děti se mohly rovněž těšit na bezplatné občerstvení. Věřím, že to pro všechny bylo příjemně prožité odpoledne, a že se příští rok opět sejdou v hojném počtu.

Závěrem bych chtěla poděkovat všem, kteří i v této nelehké době jsou ochotní přispět dětem finančním či hmotným darem a samozřejmě i těm, kteří přispěli svou prací a časem při přípravě, konání akce i úklidu.                                      
                                                                                      

                                                                                                                                           Dagmar Šimůnková


Foto: Miroslav Dvořák

 


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#3 | Dagmar Šimůnková | 15. 03. 2009 18:50
Také se chci připojit a poděkovat Zdence za maškarní pro ,,dospěláky“, byla to sranda a člověk se odreagoval od starostí všedního dne.
Úžasná byla i kulturní vložka v podobě scénky se záchranou tonoucího. Byla opravdu vypracovaná do detailu a pokud i divadlo, které mladí secvičují, bude mít stejnou kvalitu, máme se, na co těšit.
Ještě jednou díky všem a za rok na karnevalech nashledanou.
#2 | Hana Skrbková | 13. 03. 2009 22:18
souhlasím s Tomášem maškarní ples byl úžasný a moc se povedl. A také souhlasím s tím že vyjímky jsou a bohužel není jich pár ale víc, dokážou zkazit zábavu - o víkendu jsem měla možnost setkat se s tím, že jsem byla s kamarádkou posedět ,ale bohužel někteří lidé tady z Mlázovic nepřekousnou , že je někdo trochu jiný než ostatní at už oblékáním, názory nebo vším ostatním a dokáží ostatní lidi urážet a mít hnusné řeči a kolovat pomluvy a i z ust lidí od kterých by to člověk nečekal.*78*
Jsem moc vděčná za maškarní dospělackou zábavu , která se moc povedla a všichni lidi byli opravdu vstřícní a tak úžasní , že se to opravdu vyvedlo a byla tam super nálada a atmosféra. A hlavně bych chtěla poděkovat paní Rechciglové že nás tak dlouho nechala trdlovat i přestože to byl náročný den.Moc děkuju *4**87*
#1 | Tomáš Komárek | 10. 03. 2009 07:49
Chtěl bych moc poděkovat všem rodičům, školce i dalším pomocníkům, kteří připravili toto krásné dětské odpoledne. Bohužel jsem se nemohl, z důvodu pracovního zaneprázdnění, přijít podívat. Ale i z fotek je patrné, jaká na maškarním panovala atmosféra a jak dobře se děti bavily. Myslím, že je to další z důkazů, jak je u nás bohatý společenský život a že se zde stále něco děje, mnohem více než v leckterém velkém městě. V krátké době je to v Mlázovicích již několikátá akce, při které všichni pořadatelé i účinkující potvrdili (až na výjimky!!!), jak dobře se dokážou bavit, dát se dohromady a něco udělat. To je podle mě ta nejlepší cesta z krize společnosti i vzájemných vztahů. Díky!