Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Rekordní návštěva na dětském maškarním bále

10. 03. 2009

Více než sto dětí si přišlo se svými nejbližšími užít krásný maškarní bál v Mlázovicích. Pro děti byla připravena diskotéka, spousta soutěží o ceny a bohatá tombola.

V sobotu 7. března 2009 se konal v Mlázovicích na sále restaurace Radnice tradiční maškarní karneval pro děti. Pořadatelem byla Mateřská škola Mlázovice a rodiče místních dětí. Sešlo se 176 dospělých a 116 dětí v překrásných maskách. Rodiče mohli svým dětem zakoupit lístky do tomboly a jelikož každý zakoupený lístek vyhrával a ceny byly opravdu lákavé, byla tombola brzy vyprodána (234 velkých a 100 malých cen).

Celé odpoledne hudebně doprovázel a moderoval Mirek Dvořák a nechyběl ani dětmi oblíbený host Petr Pik. Ten představil plyšového maskota pro charitativní akce Medvídka v životní velikosti, se kterým se děti mohly vyfotit a přivezl jim i  kalendáře PETR PIK 2009, které od něho dostaly zdarma a mohly si je nechat podepsat. Mateřská škola zajistila spoustu soutěží o sladké odměny a všechny děti se mohly rovněž těšit na bezplatné občerstvení. Věřím, že to pro všechny bylo příjemně prožité odpoledne, a že se příští rok opět sejdou v hojném počtu.

Závěrem bych chtěla poděkovat všem, kteří i v této nelehké době jsou ochotní přispět dětem finančním či hmotným darem a samozřejmě i těm, kteří přispěli svou prací a časem při přípravě, konání akce i úklidu.                                      
                                                                                      

                                                                                                                                           Dagmar Šimůnková


Foto: Miroslav Dvořák

 


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#3 | Dagmar Šimůnková | 15. 03. 2009 18:50
Také se chci připojit a poděkovat Zdence za maškarní pro ,,dospěláky“, byla to sranda a člověk se odreagoval od starostí všedního dne.
Úžasná byla i kulturní vložka v podobě scénky se záchranou tonoucího. Byla opravdu vypracovaná do detailu a pokud i divadlo, které mladí secvičují, bude mít stejnou kvalitu, máme se, na co těšit.
Ještě jednou díky všem a za rok na karnevalech nashledanou.
#2 | Hana Skrbková | 13. 03. 2009 22:18
souhlasím s Tomášem maškarní ples byl úžasný a moc se povedl. A také souhlasím s tím že vyjímky jsou a bohužel není jich pár ale víc, dokážou zkazit zábavu - o víkendu jsem měla možnost setkat se s tím, že jsem byla s kamarádkou posedět ,ale bohužel někteří lidé tady z Mlázovic nepřekousnou , že je někdo trochu jiný než ostatní at už oblékáním, názory nebo vším ostatním a dokáží ostatní lidi urážet a mít hnusné řeči a kolovat pomluvy a i z ust lidí od kterých by to člověk nečekal.*78*
Jsem moc vděčná za maškarní dospělackou zábavu , která se moc povedla a všichni lidi byli opravdu vstřícní a tak úžasní , že se to opravdu vyvedlo a byla tam super nálada a atmosféra. A hlavně bych chtěla poděkovat paní Rechciglové že nás tak dlouho nechala trdlovat i přestože to byl náročný den.Moc děkuju *4**87*
#1 | Tomáš Komárek | 10. 03. 2009 07:49
Chtěl bych moc poděkovat všem rodičům, školce i dalším pomocníkům, kteří připravili toto krásné dětské odpoledne. Bohužel jsem se nemohl, z důvodu pracovního zaneprázdnění, přijít podívat. Ale i z fotek je patrné, jaká na maškarním panovala atmosféra a jak dobře se děti bavily. Myslím, že je to další z důkazů, jak je u nás bohatý společenský život a že se zde stále něco děje, mnohem více než v leckterém velkém městě. V krátké době je to v Mlázovicích již několikátá akce, při které všichni pořadatelé i účinkující potvrdili (až na výjimky!!!), jak dobře se dokážou bavit, dát se dohromady a něco udělat. To je podle mě ta nejlepší cesta z krize společnosti i vzájemných vztahů. Díky!