Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Rej masek, tanec, soutěže, smích a zábava, to je dětský maškarní bál

24. 03. 2018

Mateřská škola Mlázovice, za pomoci a podpory městečka Mlázovice a rodičů dětí, uspořádala v sobotu 17. března 2018 Dětský maškarní bál.

Maškarní bál je v Mlázovicích už dlouhá desetiletí jednou z nejoblíbenějších akcí pro děti. Bývá plno a všichni se dobře baví. Nejinak tomu bylo i letos. Pestře vyzdobený sál mlázovské Radnice se krátce po druhé odpolední zcela zaplnil drobotinou v doprovodu rodičů a prarodičů.

Maminky si opět daly záležet, děti měly nejrůznější nápadité masky, které si přítomní mohli nejlépe prohlédnout při úvodní promenádě. Poté už následovala volná zábava a tanec. Hudbu zajistil nenahraditelný DJ Míra Dvořák. Všichni přítomní, malí i velcí, byli uchváceni skvělým vystoupením děvčat z tanečního kroužku při ZŠ Lázně Bělohrad.

Nechyběly ani tolik oblíbené soutěže, při kterých nikdo nepřišel zkrátka, sladká odměna byla pro všechny. Vstupenky byly slosovatelné, šťastní výherci si odnesli pěkné ceny, například dort. Odpoledne se krásně vydařilo, děti se parádně vyřádily a dospělí odreagovali od všedních povinností.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!