Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Podzimní skřítkové s lampiony

31. 10. 2015

V pondělí 26. října 2015 uspořádala Mateřská škola Mlázovice a sdružení Mlázovičtí rodiče dětem lampionový průvod zakončený strašidelnou stezkou.

Ještě za světla se na zahradě mateřinky vyrojilo množství skřítků Podzimníčků a víl Listěnek. To se děti za přispění šikovných rukou maminek a babiček převlékly do nápaditých kostýmů. Nejprve si pocvičily šikovnost a fantazii v tvořivé dílničce, a když se začalo smrákat, vyzbrojeny zářivými lampiony, vydaly se spolu s doprovodem dospěláků na klikatou cestu obcí.

Svou pouť průvod zakončil na dvoře místního Domova důchodců, kde už čekali babičky a dědové, celí natěšení na následující roztomilé vystoupení nejmenších. Poté se děti statečně, s maminkami za zády, vydaly na strašidelnou stezku vyznačenou mihotavými svícemi. Číhala na ně pavoučice, duchové, Pindruše, hejkalové, upír a jiná havěť. Jako odměna za statečnost na všechny čekalo malé pohoštění a nápoje na zahřátí.

Byl to hezký podvečer, který zpestřil mlhavé podzimní dny, kdy světla tak rychle ubývá a do jara daleko.


Fotogalerie: Veronika Huťová a Blanka Komárková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!