Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Lampiony rozzářily chladný listopadový večer

13. 11. 2007

Mateřská školka v Mlázovicích připravila, ve spolupráci s rodiči, pro děti průvod večerním městečkem, letos ve znamení broučků a berušek.

Letošního lampionového průvodu se zúčastnil asi rekordní počet účastníků. V průvodu jsme mohli potkat více než 50 dětí a stejný počet rodičů. Vše začalo v půl páté u budovy naší školky. Paní ředitelka Romaňáková, paní učitelka Brodská a paní Dvořáková, připravily pro děti několik pohybových aktivit, doprovázených hudbou. V chladném počasí, které panovalo, to bylo užitečné. Děti se rozehřáli a nebyla jim později zima. Letos bylo vše ve znamení postaviček z pohádek, takže se to hemžilo broučky, beruškami a motýly.

Po setmění se průvod vydal kolem budovy Radnice. Městečko zářilo rozmanitou směsicí barev a tvarů lampiónů. Dále všichni pokračovali na horní konec obce, ulicí Haise Týneckého a zpátky na Náměstí, kde skončili. Všechny děti dostaly na závěr drobné sladkosti a spokojené se rozešly domů.Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!