Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Lampiónový průvod ve znamení zvířátek

04. 11. 2011

Po několikaleté přestávce si mohly všechny děti z obce naplno užít průvod městečkem s lampióny. Mateřská školka pro ně připravila také doprovodný program.

          Ve středu 2.11.2011 v 16.00 hodin se sešly děti s rodiči a blízkými na zahradě mateřské školy, aby se již tradičně vydaly na lampiónový průvod městečkem, tentokrát ve znamení zvířátek. Než se setmělo, připravily paní učitelky krátký program. Děti si nejprve zatančily, aby si přihlížející mohli prohlédnout jejich krásné masky a poté byly připraveny soutěže. Děti si s pomocí rodičů pomalovaly balónky obličeji zvířátek a čekala je sladká odměna.  Následně se všichni přesunuli na náměstí, kde před budovou Radnice rozsvítili lampióny a vyrazili na pochod městečkem. Pro všechny to byl příjemný zážitek, za který tímto děkujeme všem ochotným pomocníkům.

Kristína Robová

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!