Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský maškarní bál ve znamení obrovského zájmu

24. 02. 2007

Mateřská školka Mlázovice a SRPŠ uspořádaly dne 24.2.2007 na sále Radnice od 14.00h Dětský maškarní bál. Odpoledne bylo velmi vydařené, návštěvnost rekordní, 300 rodičů se svými ratolestmi.

Je již mnohaletou tradicí, že se v Mlázovicích pořádá Dětský maškarní bál. Tuto velmi oblíbenou akci letos opět pořádala Mateřská školka Mlázovice za  pomoci Sdružení rodičů.

Karneval se velmi vydařil. Přišlo více než 300 návštěvníků, z toho asi 130 dětí v překrásných nápaditých maskách.

Vstupné bylo více než symbolické. 20 Kč pro dospělé a 10 Kč pro děti. Ke každé dětské vstupence patřila ještě poukázka na občerstvení v podobě nepříliš zdravého, ale o to oblíbenějšího, párku s chlebem a hořčicí.

Na všechny čekal zajímavý program. Hudbu zajišťoval nepřekonatelný Míra Dvořák. Díky výborné znalosti současné hudby vybíral velmi citlivě oblíbené dětské písničky. Však to také malí tanečníci dovedli náležitě ocenit. Vůbec se jim nechtělo domů a křepčili by nejraději do večera. Paní ředitelka Mateřské školy, za pomoci paní Dvořákové a Janušové, organizovaly tolik oblíbené soutěže. Děti prokázaly svou šikovnost například při sbírání houbiček, lovení rybek na magnet, nošení pinpongového míčku na lžíci a podobně. Odměnou jim byly jak drobné sladkosti, tak uznání a pochvala rodičů.

Tombola byla opravdu bohatá - různé hračky, potřeby na kreslení, plyšová zvířátka, nebo třeba překrásné "pohádkové" dorty, které toužil vyhrát snad každý.  Přesto, že bylo přichystáno 366 cen, byla pěhem pár minut rozprodána, takže kdo se trochu opozdil, bohužel se na něj už nedostalo. Ceny do tomboly byly získány díky sponzorským darům, ať již věcných, či v podobě finančního příspěvku. Věřím, že mnozí z vás dětem také přispěli. Třeba prostřednictvím kasiček, které byly mnoho týdnů předem umístěny v místních obchodech a v Restauraci Radnice.

Velké poděkování patří všem sponzorům, organizátorům, a především organizátorkám, této povedené akce. Největší odměnou, za jejich úsilí, jim jistě byly šťastné dětské tvářičky.  


Pořadatelé akce nás požádali o zveřejnění finanční bilance:

Účastníci - 127 dětí, 165 dospělých

PŘÍJMY AKCE:
- finanční dary z pokladničky v Restauraci - 5.124 Kč
- finanční dary z pokladničky v Jednotě - 500 Kč
- vstupné - 4.570 Kč
- losy (268x30 Kč, 100x10 Kč) - 9.040 Kč
PŘÍJMY AKCE CELKEM: 19.234 Kč

VÝDAJE AKCE:
- občerstvení, párky pro děti (v ceně dětského vstupného) - 116x20 - 2.818 Kč
- občerstvení pořadatelé - 498 Kč
- tombola - 1.456 Kč
VÝDAJE AKCE CELKEM: 4.274 Kč

CELKOVÝ VÝTĚŽEK AKCE: 14.960 Kč - byl předán do pokladny SRPŠ Mateřské školky v Mlázovicích a bude použit pro potřeby dětí ze školky.

Pořadatelé také děkují Mírovi Dvořákovi za skvělou hudbu a dále všem, kteří se podíleli na organizaci a hmotné i finanční pomoci !!!

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Tomáš Komárek | 26. 02. 2007 07:45
Jsem moc rád, že se u nás maškarní pro děti pravidelně koná. Myslím, že zájem dětí a jejich rodičů byl enormní a především spokojenost dětí je tím hlavním. Je obrovským úspěchem, když v malé obci přijde 300 lidí a 130 dětí na odpolední program. Děkuji všem pořadatelům za vydařený program.