Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětský maškarní bál neměl chybu

26. 02. 2008

V sobotu 23.2.2008 si na maškarním bále zaskotačila více než stovka dětí. Obrovskou radost měly i z hodnotných cen v tombole.

V sobotu 22. února 2008 se pořádal v Mlázovicích na sále Radnice maškarní bál. Pořadateli byli rodiče dětí z místní Mateřské školky, která zároveň zajišťovala soutěže. Sešlo se 105 dětí v nejrůznějších maskách a 133 dospělých. Návštěvou nás poctil také tanečník Petr Pik, který karnevalové veselí zpestřil tancem a dováděním s dětmi.

Přímo u vstupu mohli rodiče svým dětem zakoupit lístky do tomboly, ve které byly samé lákavé ceny. Samozřejmě, že každý zakoupený lístek vyhrával. Všechny děti se mohly rovněž těšit na bezplatné občerstvení v podobě párků s chlebem.

Akci finančně podpořili:
- občané Mlázovic částkou 1343 Kč
- návštěvníci restaurace Radnice částkou 1951 Kč
- Zemědělská a.s. Mlázovice částkou 1500 Kč
- SDH Mlázovice částkou 500 Kč
- Základní organizace KSČM Mlázovice částkou 300 Kč

Z vybrané hotovosti byla zajištěna tombola a občerstvení. Na tombole se také podíleli rodiče dětí ze svých vlastních prostředků. Celkový zisk z karnevalu se využije na akce s dětmi.

Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří se na přípravě podíleli, zvláště pak Šimůnkovým, sl. Hlubůčkové, p. Brodské, Janě Špidlenové, paní Venclů a Janušové, Drahušce Hlavaté, p. Čeřovskému, p. Dvořákové, Markétě Kulhavé, Zdeně a Stáně Rechcíglovým a Radce Johnové. Rovněž děkujeme Mirkovi Dvořákovi za vtipné moderování a výběr hudby.

Doufáme, že v příštích letech bude snaha ostatních maminek a tatínků intenzivnější. Protože organizace, balení tomboly, výzdoba sálu apod., je pro malý počet rodičů opravdu náročná. Přitom získané finanční prostředky využívají všechny děti mateřské školky. Pokud bude lidí na přípravu málo, akce by se již nemohla konat a děti by přišly o pěkné zážitky. A to by byla škoda, nemyslíte?

                                                                                Za MŠ Mlázovice Martina Romaňáková, ředitelka


Jménem SRPŠ děkuje Stanislava Rechcíglová personálu MŠ za pomoc při organizaci maškarního bálu.


 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!