Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětské úsměvy ozdobily jarní odpoledne

09. 03. 2014

V sobotu 1. března 2014 zamířila většina dětí a jejich blízkých na dětský maškarní karneval, který na sále Radnice uspořádala mateřská školka společně s rodiči.

Zpočátku měli organizátoři obavy, kolik na karneval přijde návštěvníků. Pochybnosti vyvstaly kvůli vysoké nemocnosti provázející poslední dny provoz místní školky. Za krátko však bylo jasné, že si na sál mlázovické Radnice našlo cestu mnoho pohádkových postaviček, zvířátek a všemožných příšerek, za velkého doprovodu rodičů, babiček, dědečků a dalších blízkých. Celkově se karnevalu účastnilo 70 dětí a 80 dospělých.

Učitelky místní školky si pro děti připravily mnoho her a soutěží o ceny. O hudební doprovod se postaral Mirek Dvořák, který děti roztančil chytlavými melodiemi. Nechybělo ani tradiční losování vstupenek o ceny, a tak se děti mohly radovat ze zajímavých výher. Velký zájem byl také o párek v rohlíku, tradiční to součást vstupenky.

I když venku panovalo jarní počasí vybízející spíše k práci na zahrádce nebo pěkné procházce, ti co navštívili karneval, jistě nelitovali. Je třeba také poděkovat všem pořadatelům, bez jejichž ochoty a obětavosti by si děti neodnesly tolik pěkných zážitků.


Fotogalerie: Mirek Dvořák

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!