Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Dětské oči zářily víc než lampiony

31. 10. 2013

Mateřská škola Mlázovice pořádala ve čtvrtek 31. října 2013 zábavné odpoledne pro děti spojené s lampionovým průvodem.

Mateřská školka již několik sezón po sobě připravuje pro děti oslavu Halloweenu. Nic nevadí, že to je svátek převzatý ze zahraničí, v Čechách poslední dobou hezky zdomácněl, byť hodně upravený. To důležité však zůstalo, radost v dětských očích a rozptýlení dospělých před nadcházející dlouhou zimou.

Krátce po čtvrté hodině odpolední se začalo hřiště za školkou plnit malými, hbitě se pohybujícími dýněmi. Tak aspoň znělo zadání paní učitelky na letošní téma a maminky se ve vytváření masek opravdu nenechaly zahanbit. Děti se vydováděly při různých soutěžích a tvůrčích dílnách, zatancovaly si, zazpívaly, posilnily se čajem, a jelikož se mezitím trochu sešeřilo, tatínkové zprovoznili lampiony a mohlo se vyrazit. Dlouhý barevný a světélkující had se vydal na krátkou procházku městečkem.

Zakončení proběhlo na náměstí v parku u Matičky. Tam na všechny čekalo krásné překvapení v podobě lampionu štěstí. Každý si v duchu něco přál a červený lampion jako malá tečka tiše zmizel v dáli.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!