Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Děti slavily Halloween v indiánském duchu

02. 11. 2012

Ve středu 31.10.2012 pořádala Mateřská škola Mlázovice oslavu Halloweenu spojenou s lampionovým průvodem.

Poslední říjnový podvečer bylo kolem mlázovské školky nebývale živo. Krátce před 16 hodinou se začali postupně scházet malí indiáni v doprovodu rodičů. Paní učitelky si daly záležet, a tak na krásně vyzdobeném dvoře na děti čekala řada úkolů a soutěží. Odměnou jim byly drobné sladkosti, diplom s omalovánkou, ale také po indiánsku kotlík s "ohnivou vodou" . S padajícím soumrakem se rozzářily strašidelně světélkující dýňové hlavy, tatínkové pomohli rozsvítit lampiony a barevný průvod se vydal městečkem. Malí indiáni statečně došli až k tenisovému kurtu u koupaliště, kde si ještě zazpívali a zařádili.

Halloween, neboli svátek všech svatých, se postupně v různých podobách začíná slavit i u nás. Mlázovská školka už z toho udělala zajímavou tradici. Svátek si trochu upravila, ubrala na strašidelnosti a naopak do programu zakomponovala dětmi milovaný průvod s lampiony. Hezké zpestření sychravého podzimu.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!