Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Poslední leč se protáhla do brzkého rána

20. 01. 2014

V pátek 10. ledna 2014 patřil sál mlázovické Radnice myslivcům. Ti zde uspořádali pěkný bál.

Myslivecké sdružení Ostříž pořádá svůj ples již několik desetiletí. V taneční sezóně je to jedna z nejočekávanějších událostí, což se potvrdilo i letos. I když má sál kapacitu 250 míst, bylo to málo. Na některé zájemce se nedostalo.

Slavnostní večer zahájili myslivečtí trubači s lesními rohy. Poté se nástrojů chopila kapela Levou rukou, která doprovodila tanečníky téměř až do svítání. Pro návštěvníky plesu bylo připraveno půlnoční slosování vstupenek o hodnotné ceny. Nejatraktivnější jsou samozřejmě ty z luhů a hájů.

Tradičním zpestřením večera bylo také doprovodné zvěřinové menu, které připravila místní restaurace Radnice. Na vynikajících pokrmech si pochutnali nejenom plesoví tanečníci, ale i mnoho hostů z městečka.

Poslední leč roku 2014 se vydařila podle představ pořadatelů i návštěvníků. Nasadila vysokou laťku pro další plesové akce této sezóny v Mlázovicích.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!