Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Myslivecký bál po padesáté

23. 01. 2020

V pátek 10. ledna 2020 se uskutečnil již 50. myslivecký bál na místním sále Radnice.

Organizace se samozřejmě ujali členové Mysliveckého spolku „Ostříž“ Mlázovice. Tradiční výzdoba sálu letos byla okořeněna slavnostním okrášlením stolů a girlandami z chvojí. Začátek plesu obstarává proslov, kterým děkují myslivci svým rodinám a veřejnosti za podporu, kterou jim v rámci jejich činnosti během roku poskytují.

Po slavnostním nástupu Hubertovy družiny s dravci a loveckými psy, spustila svoji produkci hudební skupina „Levou rukou“ a úroveň hudby a zábavy dokresluje permanentně plný taneční parket až do ranních hodin.

Tombola byla opět bohatá a všichni účastníci plesu si domů odnesli minimálně květinu ze stolů věnovanou sponzory, malou výhru z malé tomboly nebo pořádný kus zvěřiny z tomboly velké.

Neodmyslitelnou součástí této společenské události jsou i vyhlášené zvěřinové hody, které mohou účastníci plesu, ale i ostatní zájemci, vychutnat v místní restauraci. Dlouhodobou úroveň této společenské akce dokresluje i fakt, že lístky na bál jsou vyprodány v řádu hodin po spuštění jejich prodeje. Snad jedinou výtku lze mít. Byli bychom rádi, kdyby se nám podařilo vzbudit ještě větší zájem u místních obyvatel, i když se situace mírně zlepšuje.

Dovolujeme si tedy poděkovat všem členům mysliveckého spolku, kteří se na organizaci povedené společenské akce podíleli, obci za umožnění organizace akce v obecním sále a ctěné veřejnosti za přízeň. Budeme se těšit na 51. mysliveckém bále, tentokrát 15.1.2021. Myslivosti a společenské zábavě zdar!


Text: Tomáš Pařík, předseda MS Ostříž Mlázovice
Foto: Michal Hrnčíř

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!