Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


PROGRAM KINA MLÁZOVICE - SRPEN 2006

15. 06. 2006

Zveme Vás do mlázovického kina. Velké soutěže o ceny, slosovatelné vstupenky. Návštěvníky mlázovického kina čeká řada novinek. Atraktivní program pomohli vybrat hlasováním návštěvníci našeho webu.

Pokud si chcete s rodinou udělat výlet do kina, musíte mít k dispozici auto, spoustu času, sáhnout poměrně hluboko do kapsy a ještě složitě zjišťovat, co vlastně dávají. Ale od letošního června nastává výrazná změna. Kino Mlázovice připravilo pro své návštěvníky celou řadu novinek a překvapení, nemusíte nikam cestovat. Zůstaňte doma!

Naše stránky připravují, ve spolupráci s provozovatelem, řadu zajímavých soutěží o hodnotné ceny. Můžete se tak těšit na slosování vstupenek. Vítězové obdrží zajímavé ceny jako například poukaz na večeři, trička s logem obce Mlázovice, oficiální dresy české fotbalové reprezentace na nadcházející MS ve fotbale, sportovní tašky a řadu dalších lákavých odměn!!!

Obecní úřad Mlázovice, pracovníci kina i www.mlazovice si Vás všechny dovolují srdečně pozvat na nadcházející filmovou sezónu, s kvalitními filmy. Nenechte si ujít tuto příležitost a přijďte podpořit mlázovické kino. Příjemné prostředí, možnost bezproblémového parkování či využití výborné domácí kuchyně Restaurace Radnice (v areálu) i po skončení promítání, je samozřejmostí.


PROGRAM KINA MLÁZOVICE SRPEN 2006
4. srpna (pátek) od 20.00h
ŠIFRA MISTRA LEONARDA
(drama USA)
V Paříži byl zavražděn hlavní správce Louvru, Jacques Sauniére. Ještě než zemřel, tak kolem sebe stačil naznačit spoustu symboů a šifer. Na místo vraždy si policejní kapitán Bezu Fache povolává newyorského univerzitního profesora a uznávaného symbologa Roberta Langdona, který byl momentálně na přednáškovém turné v Paříži. Ten naznačuje Fachemu, co všechno mohou symboly znamenat…

VIDEOUKÁZKA Z FILMU JE NA KONCI TÉTO STRÁNKY !!!


Vstupné: 49+1 Kč, titulky, přístupné od 12 let


11. srpna (pátek) od 20.00h
E X P E R T I
(KOMEDIE ČR)
Komedie naší doby, kdy všichni někam spěcháme a za něčím se honíme. Hlavní hrdina Oskar se "přes noc" stane z normálního studenta úspěšným podnikatelem a chce získat dívku svých snů. Od producentů Snowboarďáků.

Vstupné: 49+1 Kč, mládeži přístupno12. srpna (sobota) od 17.30h
HARRY POTTER A OHNIVÝ POHÁR
(POHÁDKOVÝ PŘÍBĚH USA, VELKÁ BRITÁNIE)
Čtvrtý rok hatrryho Pottera ve škole čar a kouzel v Bradavicích bude opět plný překvapení, akce a nebezpečí. Jeden z nejúspěšnějších dětských filmů všech dob, který mají rádi i dospělí.

Vstupné: 29+1 Kč, mládeži přístupno18. srpna (pátek) od 20.00h
VŠECHNO NEJLEPŠÍ
(KOMEDIE ČR)
Moderní, všobecně srozumitelná komedie s dynamickým vyprávěním ze současnosti o tom, co všechno se může stát, když si chcete pořádně užít narozeniny. Herecký koncert Viktora Preisse.

VIDEOUKÁZKA Z FILMU JE NA KONCI TÉTO STRÁNKY !!!

Vstupné: 49+1 Kč, mládeži přístupno


25. srpna (pátek) od 20.00h
ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU
(KOMEDIE ČR)
Komedie podle románu a scénáře nejpopulárnějšího současného českého spisovatele Michala Viewegha navazuje na úspěch Románu pro ženy, který se stal nejúspěšnějším filmem loňského roku. Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících. Najdeme mezi nimi sympatickou Jolanu, její rodiče, jejichž partnerství léty dospělo k stereotypu, šarmantní stárnoucí dámy Helgu a Šarlotu, hvězdou zájezdu je Max, zpěvák a sexy idol, který si chce od erotických dobrodružství odpočinout s kamarády - gayi,. Průvodkyně Pamela, blondýna s růžovými brýlemi se rozhodla "vytvořit z nich správnou partu." Oni se však vidí poprvé v životě! Během cesty a pobytu u moře na všechny čeká řada komických, ale i absurdních situací, v nichž se lidé ukazují odhaleni, a to nejen do plavek. Přátelství, překvapivá setkání, letní milostná vzplanutí i divoké prázdninové vášně se odrážejí v příběhu plném humoru a jemné vieweghovské ironie.

VIDEOUKÁZKA Z FILMU JE NA KONCI TÉTO STRÁNKY !!!

Vstupné: 49+1 Kč, mládeži přístupno26. srpna (sobota) od 17.30h
ANDĚL PÁNĚ
(POHÁDKA ČR)
Úspěšná rodinná pohádka plná hereckých hvězd a laskavého "svatého humoru". Ani andělé to nemají v ráji vůbec jednoduché. O tom by mohl vyprávět i anděl v podání Ondřeje Trojana.

Vstupné: 29+1 Kč, mládeži přístupno
Fotogalerie

Přílohy

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#5 | Iva Kubíčková | 25. 08. 2006 16:10
Děkujeme panu Vágnerovi za milý příspěvek.Jsme rádi,že se Vám u nás líbilo.Jmenovaný film shlédl opravdu největší počet návštěvníků.Škoda, že takových představení není víc.Je to opravdu náročné v dnešní době udržet kino.Také Vás zdravíme a možná někdy příště Na shledanou.
#4 | Pavel Vágner | 24. 08. 2006 17:10
Jsme na chatě v Podhorním Újezdě a našli na vývěsce program vašeho kina. Protože jsme chtěli shlédnout hodně debatovanou Šifru mistra Leonarda, vyrazili jsme k vám. Byli jsme hodně šokováni, mysleli jsme si totiž, že jedeme do letního kina. Ale tak pěkné sympatické kino v malé obci jsme rozhodně nečekali. Určitě stojí velké úsilí, udržet tak velký počet diváků, kteří byli v sále a zachovat provoz kina. Klobouk dolů, držíme palce a děkujeme za příjemný zážitek. Hodně zdaru do Mlázovic!*52*
#3 | Šimůnková | 22. 08. 2006 09:37
Děkuji, provozovatelům kina za pěkný program a sponzorům, za vyhraný dres.
Filmy byly moc pěkné, škoda jen, že jsme je nemohli vidět všechny. Do další filmové sezóny přeji hodně spokojených diváků.
Děkuji Šimůnková
#2 | Tomáš Komárek | 10. 08. 2006 13:22
Ano, s návštěvností mají problémy prakticky všude, ale cesta, která byla započata tuto sezónu se ukazuje jako velmi úspěšná. To jsou prostě fakta. Navíc budeme uvažovat o novém modelu s častějším promítáním, také uvažujme o účasti některých známých osobností se vztahem k Mlázovicím na filmech, na kterých se podílely (např. by pan Režisér Troška mohl uvést premiéru své nové pohádky, kterou právě točí) a tak dále. Uvidíme, co všechno se povede, také bude záležet na podpoře ze strany nového zastupitelstva. Takže vymeteno v kině možná bude, ale hlavně od uklizečky. A to je myslím v pořádku.*3**52*
#1 | Bon | 09. 08. 2006 20:45
*3* Fakt dobrý, stejně až skončí léto bude tam zase vymeteno. To vaše ''slavný'' kino stejně funguje jen jako sezonní a s návštěvností mají problém i ve městech.