Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


PROGRAM KINA MLÁZOVICE - SRPEN 2006

15. 06. 2006

Zveme Vás do mlázovického kina. Velké soutěže o ceny, slosovatelné vstupenky. Návštěvníky mlázovického kina čeká řada novinek. Atraktivní program pomohli vybrat hlasováním návštěvníci našeho webu.

Pokud si chcete s rodinou udělat výlet do kina, musíte mít k dispozici auto, spoustu času, sáhnout poměrně hluboko do kapsy a ještě složitě zjišťovat, co vlastně dávají. Ale od letošního června nastává výrazná změna. Kino Mlázovice připravilo pro své návštěvníky celou řadu novinek a překvapení, nemusíte nikam cestovat. Zůstaňte doma!

Naše stránky připravují, ve spolupráci s provozovatelem, řadu zajímavých soutěží o hodnotné ceny. Můžete se tak těšit na slosování vstupenek. Vítězové obdrží zajímavé ceny jako například poukaz na večeři, trička s logem obce Mlázovice, oficiální dresy české fotbalové reprezentace na nadcházející MS ve fotbale, sportovní tašky a řadu dalších lákavých odměn!!!

Obecní úřad Mlázovice, pracovníci kina i www.mlazovice si Vás všechny dovolují srdečně pozvat na nadcházející filmovou sezónu, s kvalitními filmy. Nenechte si ujít tuto příležitost a přijďte podpořit mlázovické kino. Příjemné prostředí, možnost bezproblémového parkování či využití výborné domácí kuchyně Restaurace Radnice (v areálu) i po skončení promítání, je samozřejmostí.


PROGRAM KINA MLÁZOVICE SRPEN 2006
4. srpna (pátek) od 20.00h
ŠIFRA MISTRA LEONARDA
(drama USA)
V Paříži byl zavražděn hlavní správce Louvru, Jacques Sauniére. Ještě než zemřel, tak kolem sebe stačil naznačit spoustu symboů a šifer. Na místo vraždy si policejní kapitán Bezu Fache povolává newyorského univerzitního profesora a uznávaného symbologa Roberta Langdona, který byl momentálně na přednáškovém turné v Paříži. Ten naznačuje Fachemu, co všechno mohou symboly znamenat…

VIDEOUKÁZKA Z FILMU JE NA KONCI TÉTO STRÁNKY !!!


Vstupné: 49+1 Kč, titulky, přístupné od 12 let


11. srpna (pátek) od 20.00h
E X P E R T I
(KOMEDIE ČR)
Komedie naší doby, kdy všichni někam spěcháme a za něčím se honíme. Hlavní hrdina Oskar se "přes noc" stane z normálního studenta úspěšným podnikatelem a chce získat dívku svých snů. Od producentů Snowboarďáků.

Vstupné: 49+1 Kč, mládeži přístupno12. srpna (sobota) od 17.30h
HARRY POTTER A OHNIVÝ POHÁR
(POHÁDKOVÝ PŘÍBĚH USA, VELKÁ BRITÁNIE)
Čtvrtý rok hatrryho Pottera ve škole čar a kouzel v Bradavicích bude opět plný překvapení, akce a nebezpečí. Jeden z nejúspěšnějších dětských filmů všech dob, který mají rádi i dospělí.

Vstupné: 29+1 Kč, mládeži přístupno18. srpna (pátek) od 20.00h
VŠECHNO NEJLEPŠÍ
(KOMEDIE ČR)
Moderní, všobecně srozumitelná komedie s dynamickým vyprávěním ze současnosti o tom, co všechno se může stát, když si chcete pořádně užít narozeniny. Herecký koncert Viktora Preisse.

VIDEOUKÁZKA Z FILMU JE NA KONCI TÉTO STRÁNKY !!!

Vstupné: 49+1 Kč, mládeži přístupno


25. srpna (pátek) od 20.00h
ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU
(KOMEDIE ČR)
Komedie podle románu a scénáře nejpopulárnějšího současného českého spisovatele Michala Viewegha navazuje na úspěch Románu pro ženy, který se stal nejúspěšnějším filmem loňského roku. Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících. Najdeme mezi nimi sympatickou Jolanu, její rodiče, jejichž partnerství léty dospělo k stereotypu, šarmantní stárnoucí dámy Helgu a Šarlotu, hvězdou zájezdu je Max, zpěvák a sexy idol, který si chce od erotických dobrodružství odpočinout s kamarády - gayi,. Průvodkyně Pamela, blondýna s růžovými brýlemi se rozhodla "vytvořit z nich správnou partu." Oni se však vidí poprvé v životě! Během cesty a pobytu u moře na všechny čeká řada komických, ale i absurdních situací, v nichž se lidé ukazují odhaleni, a to nejen do plavek. Přátelství, překvapivá setkání, letní milostná vzplanutí i divoké prázdninové vášně se odrážejí v příběhu plném humoru a jemné vieweghovské ironie.

VIDEOUKÁZKA Z FILMU JE NA KONCI TÉTO STRÁNKY !!!

Vstupné: 49+1 Kč, mládeži přístupno26. srpna (sobota) od 17.30h
ANDĚL PÁNĚ
(POHÁDKA ČR)
Úspěšná rodinná pohádka plná hereckých hvězd a laskavého "svatého humoru". Ani andělé to nemají v ráji vůbec jednoduché. O tom by mohl vyprávět i anděl v podání Ondřeje Trojana.

Vstupné: 29+1 Kč, mládeži přístupno
Fotogalerie

Přílohy

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#5 | Iva Kubíčková | 25. 08. 2006 16:10
Děkujeme panu Vágnerovi za milý příspěvek.Jsme rádi,že se Vám u nás líbilo.Jmenovaný film shlédl opravdu největší počet návštěvníků.Škoda, že takových představení není víc.Je to opravdu náročné v dnešní době udržet kino.Také Vás zdravíme a možná někdy příště Na shledanou.
#4 | Pavel Vágner | 24. 08. 2006 17:10
Jsme na chatě v Podhorním Újezdě a našli na vývěsce program vašeho kina. Protože jsme chtěli shlédnout hodně debatovanou Šifru mistra Leonarda, vyrazili jsme k vám. Byli jsme hodně šokováni, mysleli jsme si totiž, že jedeme do letního kina. Ale tak pěkné sympatické kino v malé obci jsme rozhodně nečekali. Určitě stojí velké úsilí, udržet tak velký počet diváků, kteří byli v sále a zachovat provoz kina. Klobouk dolů, držíme palce a děkujeme za příjemný zážitek. Hodně zdaru do Mlázovic!*52*
#3 | Šimůnková | 22. 08. 2006 09:37
Děkuji, provozovatelům kina za pěkný program a sponzorům, za vyhraný dres.
Filmy byly moc pěkné, škoda jen, že jsme je nemohli vidět všechny. Do další filmové sezóny přeji hodně spokojených diváků.
Děkuji Šimůnková
#2 | Tomáš Komárek | 10. 08. 2006 13:22
Ano, s návštěvností mají problémy prakticky všude, ale cesta, která byla započata tuto sezónu se ukazuje jako velmi úspěšná. To jsou prostě fakta. Navíc budeme uvažovat o novém modelu s častějším promítáním, také uvažujme o účasti některých známých osobností se vztahem k Mlázovicím na filmech, na kterých se podílely (např. by pan Režisér Troška mohl uvést premiéru své nové pohádky, kterou právě točí) a tak dále. Uvidíme, co všechno se povede, také bude záležet na podpoře ze strany nového zastupitelstva. Takže vymeteno v kině možná bude, ale hlavně od uklizečky. A to je myslím v pořádku.*3**52*
#1 | Bon | 09. 08. 2006 20:45
*3* Fakt dobrý, stejně až skončí léto bude tam zase vymeteno. To vaše ''slavný'' kino stejně funguje jen jako sezonní a s návštěvností mají problém i ve městech.