Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Naše stránky se staly mediálním partnerem kina

02. 05. 2006

Nejnovější filmy, řada českých titulů. Velké soutěže o ceny, slosovatelné vstupenky. Návštěvníky mlázovického kina čeká řada novinek. Atraktivní program pomohli vybrat hlasováním návštěvníci našeho webu.

Pokud si chcete s rodinou udělat výlet do kina, musíte mít k dispozici auto, spoustu času, sáhnout poměrně hluboko do kapsy a ještě složitě zjišťovat, co vlastně dávají. Ale od letošního června nastává výrazná změna. Kino Mlázovice připravilo pro své návštěvníky celou řadu novinek a překvapení, nemusíte nikam cestovat. Zůstaňte doma!

První výraznou změnu můžete využít již dnes. Do 15.5.2006 si hlasováním (v anketě na úvodní stránce tohoto webu) vyberte filmy, které chcete v našem kině vidět. Pozor, nejsou to žádné tituly, které již každý viděl na kazatách nebo filmy, u kterých usnete po prvních pěti minutách. Kino Mlázovice získalo exkluzivně možnost nákupu nejnovějších filmových trháků, které jdou právě do kin nebo ještě v průběhu následujích měsíců přijdou. Nemusíte jezdit do multikina a platit drahé vstupné. Ty nejlepší filmy uvídte v Mlázovicích!!! Ještě více, než kdy jindy si také můžete vybrat z obrovské porce nových českých filmů a pohádek. Žádné titulky. Domácí tvorba, od které víte, co čekat.

Ale to ještě není zdaleka vše. Naše stránky připravují, ve spolupráci s provozovatelem, řadu zajímavých soutěží o hodnotné ceny. Můžete se tak těšit na slosování vstupenek. Vítězové obdrží zajímavé ceny jako například poukaz na večeři, trička s logem obce Mlázovice, oficiální dresy české fotbalové reprezentace na nadcházející MS ve fotbale, sportovní tašky a řadu dalších lákavých odměn!!!

Dokonalá prezentace kina a jeho programu on-line na našem webu je naprostou samozřejmostí. Nemusíte pátrat, co se promítá. Stačí sledovat naše stránky a dozvíte se včas vše podstatné, společně se stručnou recenzí, o co vlastně jde.

Obecní úřad Mlázovice, pracovníci kina i www.mlazovice si Vás všechny dovolují srdečně pozvat na nadcházející filmovou sezónu, s kvalitními filmy. Nenechte si ujít tuto příležitost a přijďte podpořit mlázovické kino. Příjemné prostředí, možnost bezproblémového parkování či využití výborné domácí kuchyně Restaurace Radnice (v areálu) i po skončení promítání, je samozřejmostí.
PŘEHLED FILMŮ PRO HLASOVÁNÍ (se stručnou anotací)
- pokud chcete vidět jiný film chybějící v nabídce, napiště jej do komentáře pod tímto článkem (vycházejte ze zásady, že prakticky nic není nemožné :-)))))

ANDĚL PÁNĚ
(česká pohádka)
Je časné ráno, v předvečer Štědrého dne, a celé nebe se chystá na velkolepé oslavy Ježíškových narozenin. Panna Marie (Klára Issová) se svatou Veronikou (Veronika Žilková) pečou hory cukroví, Tři králové chystají dort a sbor andílků nacvičuje koledy. Jen jeden anděl jakoby tu byl navíc a jakoby se každému jen pletl pod nohy Petronel (Ivan Trojan), paličatý nešika a přetrhdílo.


DOBA LEDOVÁ 2 – OBLEVA

(animovaný USA)
Ve filmu "DOBA LEDOVÁ 2 - OBLEVA" se vracejí naši hrdinové z prostředí pod bodem mrazu: chlupatý mamut Manny, lenochod Sid, šavlozubý tygr Diego a prehistorická krysoveverka Scrat. Naše trojice hrdinů stále drží pospolu a užívá si výhody světa, který je ve stavu tání. Žijí v primitivní verzi vodního parku, nabité vodními skluzavkami, bazény s vlnami a spoustou zvířat ...


FIMFÁRUM 2
(český loutkový film)
Čtyři zbrusu nové pohádky pro chytré děti a chytré dospělé z oblíbené knihy Jana Wericha. Klasik animovaného filmu Břetislav Pojar natočil slavný příběh maličkého Palečka, plný zvratů a dobrodružství o jeho cestě do světa a zase domů. Pod vedením Aurela Klimta tak ožijí tři navzájem si podobní hrbatí bratři.


JAK SE KROTÍ KROKODÝLI
(česká rodinná komedie)
Tatínek Luboš, který pracuje v Alpách jako záchranář, přijíždí domů do Prahy mnohem dřív, než původně slíbil. Jeho osmiletá dcera Amálka je nadšena, a tak odmítne jet na školu v přírodě, aby si užila tatínka. Luboš se vypraví do školy, aby Amálku omluvil, ale dopadne to tak, že nakonec jede do Vysokých Tater s celou třídou jako zdravotní doprovod…


LETOPISY NARNIE: LEV, ČARODĚJNICE A SKŘÍŇ
(Dobrodružný USA)
Nadčasové dobrodružství z pera slavného spisovatele C. S. Lewise Letopisy Narnie vypráví příběh čtyřech sourozenců – Lucinky, Edmunda, Zuzany a Petra – kterým se během hry na schovávanou ve venkovském sídle starého profesora podaří pomocí magické skříně dostat do jiného světa. Narnie, v níž se ocitnou, se ukáže být okouzlující a mírumilovnou zemí obydlenou mluvícími zvířaty, skřítky, fauny, kentaury a obry, která je však díky prokletí zlé Bílé čarodějnice Jadisy odsouzena k věčné zimě. Děti se pod vedením vznešeného a tajemného panovníka, lva Aslana, odhodlají mocné čarodějnici postavit, aby dokázali ledové kouzlo zlomit a osvobodit tak říši navždy.


MISSION: IMPOSSIBLE III
(akční USA)
Mission: Impossible a Tom Cruise. Dva filmové pojmy, které se staly do určité míry synonymem. Tajný agent Ethan Hunt, pro něhož není splnění žádné mise nemožné, se vrací už potřetí a přivádí ho jeden z nejvyhledávanějších režisérů současnosti J. J. Abrams. V jeho pojetí se Mission: Impossible stala moderním akčním filmem, který nabízí divákům kromě zvýšené hladiny adrenalinu i chytrou zápletku s řadou zvratů.


PANIC JE NA NIC
(česká komedie)
Je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd.


RAF?ÁCI
(česká komedie)
Letní teenagerovská komedie režiséra Karla Janáka s Vojtou Kotkem a Jirkou Mádlem v hlavních rolích. Každý z nás si vzpomíná na noční můru dospívajícího teenagera, kterou je dovolená s rodiči. A když se tato noční můra stane skutečností jen díky nešťastné souhře náhod, je to opravdu k vzteku. Dany s Filipem se ale nevzdávají ani v této situaci. Celovečerní film Rafťáci je plný smíchu, napětí a trapasů z nečekaných situací.


ŠIFRA MISTRA LEONARDA
(drama USA)
V Paříži byl zavražděn hlavní správce Louvru, Jacques Sauniére. Ještě než zemřel, tak kolem sebe stačil naznačit spoustu symboů a šifer. Na místo vraždy si policejní kapitán Bezu Fache povolává newyorského univerzitního profesora a uznávaného symbologa Roberta Langdona, který byl momentálně na přednáškovém turné v Paříži. Ten naznačuje Fachemu, co všechno mohou symboly znamenat…


ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU
(česká komedie)
Komedie podle románu a scénáře nejpopulárnějšího současného českého spisovatele Michala Viewegha navazuje na úspěch Románu pro ženy, který se stal nejúspěšnějším filmem loňského roku. Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících. Najdeme mezi nimi sympatickou Jolanu, její rodiče, jejichž partnerství léty dospělo k stereotypu, šarmantní stárnoucí dámy Helgu a Šarlotu, ovšem hvězdou zájezdu je Max, zpěvák a sexy idol, který si chce od erotických dobrodružství odpočinout s kamarády - gayi.


ZÁKLADNÍ INSTINKT 2
(erotický thriller USA)
Spisovatelka Catherine Tramellová (S.Stone) má opět problémy se zákonem. Scotland Yard určil psychiatra, aby ji vyšetřil. Stejně tak, jako dříve Nick Curran, je doktor Galss C.Tramellovou okouzlen a vlákán do svůdné pasti. Samotná režie filmu byla svěřena do rukou Michaela Caton-Jonese, který má za sebou filmy s Robertem De Nirem (Hodina Pravdy), Brucem Willisem (Šakal) a Liamem Neesonem (Rob Roy). Po několika letech od uvedení kultovního Základního instinktu tak navázala Sharon na postavu nebezpečné spisovatelky svým opravdu jedinečným způsobem.


ZKROCENÁ HORA
(romantické drama USA)
Příběh lásky a přátelství od oscarového režiséra Anga Leeho.
Film vypráví milostný příběh dvou mladých mužů rančera a kovboje, kteří se poznali v létě roku 1963 a stali se přáteli na celý život. Prožili mnoho radostí i tragédií, díky kterým poznali slabost a sílu lásky.


PRIME
(romantická komedie USA)
REŽIE: Ben Younger
HRAJÍ: Uma Thurman, Bryan Greenberg, Meryl Streep, Jon Abrahams, Aubrey Dollar, John Rothman, Zak Orth
Fotografka Rafi (Uma Thurman) je velmi atraktivní 37-letá žena. Po rozvodu řeší zklamání z mužů se zkušenou terapeutkou Lisou (Meryl Streep). Ta jí poradí, aby si našla takového muže, který jí zase vrátí chuť do života. A tak se Rafi seznámí s okou-zlujícím a přitažlivým Davidem (Bryan Greenberg). Fantastický milenec je o 14 let mladší. Na pravidelných setkáních s terapeutkou Lisou září Rafi štěstím a při konverzaci zabíhá až do těch nejintimnějších detailů mileneckého vztahu, včetně pikantností. Lisa je spokojená s pozitivním vývojem své klientky. Její klid ale vezme velmi rychle za své v okamžiku, kdy zjistí, že oním ideálním mužem je její vlastní syn! Je vůbec možné se s takovou situací vypořádat? Snadné to asi nebude, když už i tak zkušená terapeutka potřebuje terapii...
Režisér Ben Younger (Riziko) obsadil do hlavních rolí svěží a inteligentní komedie skvělou Umu Thurman (Pulp Fiction: Historky z podsvětí, Výplata, Kill Bill 1 a 2), stále krásnou a nestárnoucí Meryl Streep (Madisonské mosty, Hodiny, Adaptace), která získala Oscary za hlavní role ve filmech Sophiina volba a Kramerová versus Kramer a nadějného Bryana Greenberga (Žaloba, Perfektní skóre). (oficiální text distributora)EXPERTI
(komedie ČR)
REŽIE: Karel Coma
HRAJÍ: Kryštof Hádek, Michaela Maurerová, Ljuba Krbová, Nina Divíšková, Jana Hubinská, Jiří Bartoška, Jiří Maria Sieber
Maturant Oskar tráví většinu času buď u počítače, nebo s kamarádem Filipem. Když Oskara odmítne dívka a přednost dá movitému spolužákovi Viktorovi, rozhodne se mladý muž radikálně změnit život. Poslední peníze investuje do změny vzhledu, nachází práci v počítačové firmě a rozjíždí první zakázky. Díky své profesi o ně nemá nouzi. Náhle se z něj stává dobře vypadající businessman. Vše by fungovalo naprosto dokonale, kdyby při jedné návštěvě nedošlo k malé nehodě. Oskar by nejraději na lapálii zapomněl, ovšem brzy musí prokázat kvality experta poněkud jiného druhu. Dostává se do šíleného kolotoče bizarních situací, ze kterých není úniku. Přestává mít čas na kamarády, nestíhá přednášky na vysoké. Jeho síly jsou u konce. Jeho patáliím však konec ještě není.
Film Experti je další z titulů především pro mladé diváky. Na rozdíl od podobných filmů chce oslovit ty, kteří - podobně jako hrdinové filmu - vstupují do dospělého života a hledají prostor pro naplnění svých přání. Režisér Karel Coma využívá pestrého vizuálního způsobu vyprávění, které je blízké právě mladým. Dynamický příběh doprovází hudba jednoho z nejoceňovanějších domácích autorů - Romana Holého, titulní písnička Expert je z dílny Františka Soukupa a Jakuba Prachaře ze skupiny NightWork. Hlavní roli vytváří Kryštof Hádek (Tmavomodrý svět), který se po dlouhodobém pobytu v cizině vrací do domácího filmu a divadla, mladé obsazení dotvářejí herecké a pěvecké talenty spojené se soutěží Česko hledá SuperStar - Michael Foret a Tomáš Löbl. (oficiální text distributora)


ČAS, KTERÝ ZBÝVÁ
(drama, Francie)
REŽIE: François Ozon
HRAJÍ: Melvil Poupaud, Jeanne Moreau, Valeria Bruni Tedeschi
Francois Ozon, tvůrce filmů jako 8 žen, Bazén, nebo 5x2, nás nepřestává fascinovat. Po filmu o rozpadajícím se manželství, které bylo divákovi servírováno ve zpětném sledu událostí (5x2), nám francouzský režisér představuje své zatím životní mistrovské dílo. Film o smyslu života – ČAS, KTERÝ NÁM ZBÝVÁ. Život – „Nikdy neucítíš jeho chuť, dokud si neuvědomíš jeho pomíjivost.“ Příběh mladého atraktivního módního fotografa, který si na první pohled vychutnává život plnými doušky a jehož kariéra stoupá strmě vzhůru.... Pak přijde den, kdy při práci v ateliéru ztratí vědomí. Diagnóza zní ... rakovina v posledním stádiu. Uvědomujíc si svůj brzký konec, musí Romain začít přehodnocovat hodnoty svého života. „To, čeho se v životě nejvíc bojíme, nemusí být tím nejhorším v našem životě.“ (oficiální text distributora)


DĚSNEJ DOJÁK
(romanitcká komedie USA)
REŽIE: Jason Friedberg, Aaron Seltzer
HRAJÍ: Alyson Hannigan, Jennifer Coolidge, Carmen Electra, Fred Willard
"Hlavní postavou příběhu je Julia Jones, jejíž přízvisko je kombinací jmen herecké superstar Julie Roberts a fiktivní filmové postavy Bridget Jones. V samotné postavě se pak tyto dvě dámy, které publikum rádo sleduje v zamilovaných situacích, prolínají. "Jednu věc víme o Julii jistě - ať se ji snažíte srazit na kolena sebevíce, nikdy nezlomíte jejího ducha," říká režisér Aaron Seltzer. "Věří v opravdovou lásku a přes to prostě nejede vlak."
Jedním z filmů, jejichž dějové prvky se ukázaly být vhodnou předlohou šťavnaté parodie, byl komerční trhák Moje tlustá řecká svatba. Obdobné potíže při hledání pana Pravého způsobuje rodina také Julii v DĚSNÝM DOJÁKU - její rodiče vyžadují, aby si našla někoho, kdo má stejné kořeny. A vzhledem k tomu, že její rodina dává úplně novou dimenzi slovu multikulturalismus - otec je Afroameričan, matka indiánka a sestra Japonka - není tento úkol nijak snadný. Julie zkrátka nemůže vyhovět všem.
Julie se upíná k ideálu opravdové lásky a tu nachází v muži jménem Grant Funkyerdoder, jehož filmaři pojmenovali na počest herce Hugha Granta a fiktivní postavy z filmů Fotr je lotr a Jeho fotr, to je lotr Grega Fockera. Z filmu Fotr je lotr si vypůjčili také americké rodiče velmi britsky založeného Granta - Bernieho a Roz, které původně ztvárnili Dustin Hoffman a Barbra Streisand. Než se Julii podaří najít v Grantovi lásku, hledá odbornou pomoc u schůzkologa Hitche, který je narážkou na loňskou komedii s Willem Smithem. Ten jí pomůže podstoupit úpravy zevnějšku, známé z pořadů typu "Vypadáš skvěle".
Archetypální postavou bývalé přítelkyně hlavního mužského hrdiny je v tomto filmu Andy v podání Sophie Monk. Tento motiv si film vypůjčil z komedie Svatba mého nejlepšího přítele, v němž si obdobnou postavu zahrála Cameron Diaz. Šílené autorské duo Aaron Seltzer a Jason Friedberg, které tvořilo třetinu scénáristického týmu úspěšné parodie Scary Movie: Děsnej biják, chce svým novým filmem DĚSNEJ DOJÁK potěšit všechny lidi, kteří romantické komedie milují - a také všechny ty, kteří je nenávidí. (oficiální text distributora)


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#22 | Administrátor | 04. 06. 2006 19:32
Někteří filmoví distributoři začali na jaře 2006 (tedy před pár týdny) vyrábět promítací kopie ve speciálním novém formátu, s tzv. azurovou stopou. Tato změna, týkající se jiného zpracování zvukové složky filmu způsobuje, že nový formát není možné přehrát na starších promítacích strojích, které máme v Mlázovicích. Pro letošní rok však situace není tak vážná, protože veškeré české filmy a ještě i řada zahraničních, je ve formátu starém, který půjde promítat. Takže se nikdo nemusí bát, že by výrazně utrpěl výborný program avizovaný pro mlázovické kino. Pokud to bude nutné, dojde pouze k dílčím změnám. Na další období bude muset provozovatel (Obecní úřad) rozhodnout, zda-li stávající promítačky vybaví čtečkami azurové stopy (což je technicky možné), aby bylo možné promítat veškeré formáty. Nebo usoudí, že žádnou investici neschválí, a odsoudí tak naše kino k definitivnímu zániku. To je na našich zastupitelích. Každopádně zveme všechny letos do kina na výborný program. Již brzy jej na našich stránkách zveřejníme.
#21 | kino | 02. 06. 2006 10:37
no prý se kino promítat nebude protože náš přístroj v kině není schopen pobrat titulky a americke filmy takže budou jen český a bez titulku.všude to tu rozhlašuje jeden z mládeže /kluk/ a prej to tvrdí jeho mamka j.je to pravda?*12*
#20 | anonym | 26. 05. 2006 12:43
Myslím, že kino v Mlázovicích je moc fajn, ale promítání jen v letních měsících je docela pozdě. Kdo chce film vidět, tak si na něj zajede do města a nebo stáhne s internetu, když je film nový, proto je i malá návštěvnost. Ale chápu, že novější filmy jsou drahé.*12*
#19 | Kubíčková Iva | 25. 05. 2006 12:57
Již jednou jsem se vyjadřovala k návrhům p.Tomáše Komárka co se týče kina ovšem v jiném článku/co by jste chtěli vylepšit/.Promítat letos v červnu máme v úmyslu.Uvidíme jaká bude účast , ale loňské promítání v záží byl naprostý propadák,takže už více ne.A musím znovu připomenout ,že loňské filmy právě nejvíce navštěvovaly děti,pár místních dam,manželských párů a v nejvyšší míře rodiny chalupářů včetně jejich dětí na odpoledních představeních.Uvidíme letos a doufáme ,že po těchto ohlasech bude účast místních lepší. Těšíme se na Vás.
#18 | mladežník | 20. 05. 2006 16:27
To je zajímavý najednou nejde o pravopisné chyby, ale o názorově pojato hm koukám vy taky nevíte co říkáte a co chcete, jednou je to pravopis, podruhé to je zase názor.hahaha gratuluju - jste borec!*3**78*
#17 | mladežník | 20. 05. 2006 16:15
Pokud by to šlo, ještě film scary movie4 a s tím prodloužením kina do září souhlasím bylo by to super
#16 | Blanka Johnová | 19. 05. 2006 18:10
Zdá se, že on-line výběr filmů byl ukončen. Kdy se dozvíme výsledky?
Také se přimlouvám za to, aby se začalo promítat už v červnu. A co třeba protáhnout sezonu do září? Paní Šimůnková má pravdu, o prázdninách je spousta lidí mimo Mlázovice. A chalupářů do kina stejně moc nechodí. Většinou jsou z větších měst a filmy, které se tu promítají, už dávno viděli.
#15 | Blanka Johnová | 19. 05. 2006 18:04
Vesničane: Prominuto *4*. Normálně bych to vůbec neřešila, to jen, že jste měl poznámky k pravopisu jiných. Jinak jsou vaše příspěvky, co se úpravy a obsahu týče, v porovnání s ostatními značně nadprůměrné. Myšleno zcela vážně! Žádná ironie. Nechtěl byste prozradit svou identitu? S pozdravem Blanka J.
#14 | Vesničan | 19. 05. 2006 17:31
Blanko, máte pravdu, že občas někde nějakou chybku utrousím. Nemyslel jsem ve svých příspěvcích chyby pravopisné (většinou), ale šlo mi o obsah a myšlenku jednotlivých aktérů. To víte, já se celý život živým rukama (čímž nechci tvrdit, že proto nemusím umět svoji mateřštinu). Ale občas může něco utéct. Vy jste z knihovny jistě mnohem více sečtělejší. Tak mi to promiňte.
#13 | Blanka Johnová | 16. 05. 2006 22:49
Můj příspěvek se sice netýká přímo tohoto článku, ale nedá mi to *2*.
Zdá se, že Hanka není zdaleka jediná, kdo má menší potíže s pravidly českého pravopisu *3*. Vesničan by se měl hanbit! a místo psaní příspěvků by měl strávit! nějaký čas opakováním své mateřštiny *4*.
#12 | Vesničan | 16. 05. 2006 19:00
Moc fandím všem lidem okolo kina. Osobně mám spíše nostalgické vzpomínky na dobu, kterou jsme jako mladí v kině ztrávili (a to jsme byli kolikrát rádi, že se na nás dostalo a stáli frontu na lístky), ale myslím si, že je dobře kino zachovat, když už ho máme. Proto chci poděkovat všem, kteří se na jeho nelehkém provozu podílí, i OÚ, že nad ním nezlomil hůl. Dnešním novým filmům sice už moc nerozumím, ale na něco českého se určitě přijdu podívat. A taky vyzývám mlázováky. Nenechte se zahanbyt a přijďte podpořit svoje kino. Špatný program to určitě není !!!!!
#11 | mladežník | 16. 05. 2006 13:20
mohli byste tam daát nějaký horor třeba ve 3:15 zemřeš nebo D.O.O.M
#10 | kiki | 15. 05. 2006 19:39
to není špatný napad, ja bych také dala kino od června protože školu tak trochu flákame takže žadné učení a hurá do kina.
#9 | anonym | 15. 05. 2006 07:31
Nabídka filmů je pestrá, pokud budeme doma, určitě přijdeme.
Škoda jen, že se nepromítá už v červnu, to je většina dětí doma v Mlázovicích a s učením, už to moc nepřehánějí. Naše děti jedou o prázdninách do tábora, k babičkám... a asi toho moc neuvidí. Přesto přeji provozovatelům hodně štěstí, velké tržby a spoustu nadšených diváků. Kino je utčitě potřeba zachovat.
Až budete mít plakáty, jeden bych prosila, vylepila bych ho v práci.
Hezký den přeje Šimůnková.
#8 | Iva Kubíčková | 09. 05. 2006 14:30
Zdravíme Konecchlumí Ahoj Stando těšíme se na Vaší účast a zveme Vás do kina i na pivo ,ale aby to nebylo jako loni nikoho z Konecchlumí jsme neviděli tak ahoj *87*
#7 | Stanislav Chudoba | 06. 05. 2006 10:46
Je to dobře, že se bude promítat zas Mlázovicích.Lístky nebudou určitě tak drahé jako v Hradci Kralové a tam je plno.Tak co řešíte . Konecchlumáci rádi přijdou do kina i na pivo, jak to bylo dříve ,rádi na to vzpomínáme.
#6 | Jiri John | 05. 05. 2006 12:16
V tomto pripade se omlouvam....mel jsem chybne info.
A fotbalisto.......starostu delat nechci, ale pokoj teda dam. Ja myslel ze to je diskuze pro diskutovani......tak promin.
#5 | snapy | 05. 05. 2006 10:27
no kdyz ty filmy nabizej tak je asi budou i davat ted je jen na lidech co by chtěli a nechtěli vidět ne tak o co gou*3*
#4 | Fotbalista | 04. 05. 2006 14:56
Hele Joňáku, ty snad vážně chceš kecat do všeho. Nechceš vzít po volbách starostu? Čím míň o tom víš, tím víc kecáš, viď ? Radši si najdi nějakou babu a dej pokoj*62*
#3 | Administrátor | 04. 05. 2006 14:52
Zcela vážně zde prohlašujeme, že je možné promítat všechny tyto filmy. Tuto anketu zde nepořádáme jen tak pro zábav! Záleží pouze na výběru diváků a na vytíženosti kopií jednotlivých distributorů. Obecní úřad a kino Mlázovice skutečně mohou tyto filmy sehnat. Pan John v tomto nemá pravdu.
#2 | Jiri John | 04. 05. 2006 13:27
Jenze je problem v tom, ze Ty filmy stoji nemale penize....takze vsechny se urcite promitat nebudou ......
#1 | snapy | 04. 05. 2006 11:13
ja bych dala všechny filmy ktere jsou v nabidce hlavne anděl páně, krokodýli, doba ledova je to skvělý výběr souhlasím ale dala bych znova želary prosím!znovu želary