Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovické kino zažívá renesanci návštěvnosti

07. 08. 2006

Do našeho kina si po letech nacházejí cestu noví diváci. Výrazné zvýšení návštěvnosti je patrné na každém promítání. OŽIVENO: Páteční film Účastníci zájezdu shlédlo rekordních 120 diváků !!

Problémy provozovatelů kin v celé republice, s neustále klesajícím počtem návštěvníků filmových představení, se samozřejmě nevyhnuly ani našemu kinu. Stálý pokles diváků začal otevírat diskuzi o možném uzavření kina Radnice v Mlázovicích. Naštěstí, letošní rok znamená znatelný obrat k lepšímu. Atraktivní program, spolupodílení diváků na výběru programu, slosování vstupenek i mnohem lepší reklama kina, to jsou jen některé atributy stojící za doposud nejlepší kinařskou sezónou v Mlázovicích za posledních deset let. Především to jsou však diváci, jejichž zvýšený zájem o promítání potlačuje úvahy o likvidaci našeho pěkného kina. A za to patří všem návštěvníkům, těm pravidelným i nahodilým, velký dík. Poslední představení shlédlo v pátek 4.srpna dokonce rekordních 71 diváků. K vidění byl jev dlouhé roky nevídaný - dlouhá fronta na vstupenky.

OŽIVENO: Představení Účastníci zájezdu, promítané v pátek 25.8. 2006 vytvořilo návštěvnický rekord po 17 letech. Shlédlo jej, na naše poměry neuvěřitelných, 120 diváků !!! Je to jasný důkaz, že provoz kina má smysl i do budoucnosti. Provozovatelé kina všem srdečně děkují za návštěvu.


Přijďte i Vy podpořit svoje kino !
Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Iva Kubíčková | 16. 10. 2006 15:00
úspěchu v letošní návštěvnosti pomohl dobrý výběr filmů a reklama,ale ve značné míře losování vstupenek o ceny,které zajistil p.Tomáš Komárek .Udělal tím pro další provoz našeho kina hodně a zasluhuje za to velký dík.