Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Zlatý hasičský hattrick nevyšel

28. 05. 2015

V letošním hasičském okrsku Mlázovice na vítězství nedosáhly. Těsně je porazili hasiči z Lužan. Na okresní soutěži však budou startovat obě družstva.

V sobotu 23. května 2015 se v Šárovcově lhotě uskutečnila okrsková soutěž v požárním sportu. Šárovcova Lhota hostila soutěžící na ploše u koupaliště za cihelnou a soutěží a kulturním programem oslavila 120. výročí založení sboru dobrovolných hasičů.

Do konečného hodnocení se započítaval lepší čas z útoku a štafety. Po vyrovnaných soubojích utekl mlázovákům "zlatý hattrick" o 1,66s. Na prvním místě se umístilo družstvo z Lužan, druhé Mlázovice doplnila třetí Choteč. Přebor jednotlivce byl hodnocen samostatně a na prvním místě se umístil mlázovický Karel Špidlen s časem 20,21s. Druhý byl Jirka Měsíček z Konecchlumí a třetí Josef Kalina z Lužan.

Během odpoledne také ukázal perfektně secvičený požázní útok lužanský potěr a za své vystoupení sklidil patřičný potlesk.

Odpoledne se obešlo bez zranění a dobrou náladu podpořilo přívětivé počasí.


Text a foto: Tomáš Čeřovský, SDH Mlázovice

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!