Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Zdeněk Gabriel obdržel významné vyznamenání

23. 11. 2008

12. listopadu 2008 převzal starosta SDH Mlázovice, v republikovém centru hasičského hnutí v Přibyslavi, nejvyšší vyznamenání pro dobrovolné hasiče – „Zasloužilý hasič“.

Celorepublikové orgány dobrovolných hasičů ocenily dlouholetou obětavou práci pana Gabriela, kterou odvádí pro dobrovolné hasiče. Ocenění převzal společně s dvacítkou dalších z celé ČR a také se třemi hasiči, kteří dostali medaili za záchranu lidského života. Ceremoniálu se zúčastnil také starosta městečka, p. Tomáš Komárek, starostka okresního sdružení hasičů, pí. Eva Šteinerová a člen výboru SDH, p. Josef Číp. Součástí slavnostního odpoledne byla také prohlídka hasičského muzea na Přibyslavském zámku a beseda s představiteli hasičského hnutí.

Městečko Mlázovice se tímto připojuje ke gratulantům. Za to, že Zdeněk Gabriel věnuje spoustu svého volného času na zajištění připravenosti místního sboru, jak po technické, tak personální stránce, mu patří velký dík.Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!