Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Významné hasičské ocenění pro Václava Vojtěcha

17. 05. 2012

Dlouholetý člen SDH Mlázovice obdržel v pátek 4. května 2012 v Přibyslavi, nejvyšší možné vyznamenání pro dobrovolné hasiče – „Zasloužilý hasič“.

Václav Vojtěch je druhým mlázovickým hasičem v historii, kterému bylo takto vysoké ocenění předáno. V roce 2008 jej dostal také tehdejší starosta sboru Zdeněk Gabriel. Slavnostnímu ceremoniálu v republikovém centru hasičského hnutí přihlížela rovněž starostka okresního sdružení hasičů, paní Eva Šteinerová a člen SDH Mlázovice, pan  Zdeněk Gabriel.

Během předávání vyznamenání bylo vyzdviženo jeho dlouholeté úsilí čítající stovky a tisíce hodin věnovaných na oltář ochrany zdraví a majetku. Obdobně bylo vyznamenáno několik dalších hasičů z celé republiky. Součástí slavnostního odpoledne byla také prohlídka známého hasičského muzea na Přibyslavském zámku a beseda s představiteli hasičského hnutí.

Václavu Vojtěchovi se sluší poblahopřát a poděkovat i ze strany městečka. Pro mlázovický sbor vykonal během několika desetiletí své aktivní činnosti obrovské množství práce. Byl členem výjezdové jednotky, výboru SDH a zastával funkci jednatele i starosty sboru.Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!