Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Významné hasičské ocenění pro Václava Vojtěcha

17. 05. 2012

Dlouholetý člen SDH Mlázovice obdržel v pátek 4. května 2012 v Přibyslavi, nejvyšší možné vyznamenání pro dobrovolné hasiče – „Zasloužilý hasič“.

Václav Vojtěch je druhým mlázovickým hasičem v historii, kterému bylo takto vysoké ocenění předáno. V roce 2008 jej dostal také tehdejší starosta sboru Zdeněk Gabriel. Slavnostnímu ceremoniálu v republikovém centru hasičského hnutí přihlížela rovněž starostka okresního sdružení hasičů, paní Eva Šteinerová a člen SDH Mlázovice, pan  Zdeněk Gabriel.

Během předávání vyznamenání bylo vyzdviženo jeho dlouholeté úsilí čítající stovky a tisíce hodin věnovaných na oltář ochrany zdraví a majetku. Obdobně bylo vyznamenáno několik dalších hasičů z celé republiky. Součástí slavnostního odpoledne byla také prohlídka známého hasičského muzea na Přibyslavském zámku a beseda s představiteli hasičského hnutí.

Václavu Vojtěchovi se sluší poblahopřát a poděkovat i ze strany městečka. Pro mlázovický sbor vykonal během několika desetiletí své aktivní činnosti obrovské množství práce. Byl členem výjezdové jednotky, výboru SDH a zastával funkci jednatele i starosty sboru.Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!