Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Rozloučení se závodní sezónou

25. 09. 2019

Hasiči ukončili letošní sportovní aktivity s úsměvem.

Druhý ročník letos napsala hasičská akce pod názvem "Doútočná". Minulý rok vznikla tak trochu náhodou. V rámci květnových oslav nemohl proběhnout kvůli nepřízni počasí hasičský útok, a tak si hasiči řekli, že v září udělají netradiční závody a vynahradí si to.

Letos se „Doútočná“ konala v sobotu 21. září 2019 za příznivého počasí. Více než o hasičské útoky jde v tomto případě o dobrou náladu, proto tomu odpovídá i situace na hřišti. Každé družstvo nejprve vykoná klasický požární útok a před druhým útokem si závodníci losují post, který budou zastávat. Může se tak stát, že zarytý proudař půjde na koš či obráceně. Před každým útokem je také nutné zdolat kelímek s nápojem a až poté přistoupit k náčiní.

Letos byly k vidění celkem čtyři týmy. Dvě družstva reprezentovala Mlázovice, další Ostroměř a čtvrtým účastníkem bylo regionální družstvo, které bylo složené z členů sborů Šárovcovy Lhoty, Konecchlumí a Ostroměře. Prvenství získali hasiči z Ostroměře, druzí skončili mlázovičtí junioři, třetí byl regionální mix a čtvrtí byli Mlázováci senioři. Tak zase za rok na třetím ročníku Doútočné v Mlázovicích nashledanou.


Text: Tomáš Čeřovský, velitel JSDH Mlázovice

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!