Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Líbí se Vám nové dětské hřiště u koupaliště?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 4

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


PODPOŘTE MLÁZOVICKÉ HASIČE SVÝM HLASEM

14. 09. 2021

Mlázovičí hasiči jsou opět ve finále celorepublikové ankety "Dobrovolní hasiči roku 2021". Tentokrát v obou kategoriích "Výjezdová jednotka" a "Sbor dobrovolných hasičů". Podpořte mlázovické hasiče svým hlasem. V následujících řádcích najdete návod, jak hlasovat.

I když se to zdá být neuvěřitelné, mlázovičtí hasiči se opět výrazně prosadili v celostátní anketě „Dobrovolní hasiči roku 2021“. V letošním roce postoupili, po výběru odborné poroty, do finále v obou soutěžních kategoriích, což je naprosto ojedinělé. V kategorii „Výjezdová jednotka“ jsou Mlázovice nominovány za zásah při požáru bažantnice v Mlázovicích, který proběhl v neděli 20. června 2021.

Hlasovat lze do 20.10.2021 prostřednictvím SMS ve tvaru: HASICI JVC5 (toto zaslat na číslo 900 77 06) nebo na webu www.adhr.cz/hlasovani
V této kategorii  může každý hlasovat 1x SMSkou a 1x na webu. Upozorňujeme, že na webu je nutné hlasovat současně pro jednotky ve všech oblastech (jinak systém hlasování neumožní).

V druhé kategorii „Sbor dobrovolných hasičů“ si postup vysloužili za práci s mládeží, konkrétně za akci „Dětský tábor Borek - požár školy po hodině chemie“.

Hlasovat lze do 20.10.2021 prostřednictvím SMS ve tvaru: HASICI SVC5 (toto zaslat na číslo 900 77 06) nebo na webu www.adhr.cz/hlasovani  
V této kategorii  může každý hlasovat 1x SMSkou a 1x na webu.  Upozorňujeme, že na webu je nutné hlasovat současně pro sbory ve všech oblastech (jinak systém hlasování neumožní).

Celkově tedy může každý poslat až 4 hlasy (2 hlasy pro jednotku a 2 hlasy pro sbor). Smyslem celé ankety je podpora a propagace činností sborů dobrovolných hasičů obcí a měst v ČR a jejich ocenění za vykonávanou službu veřejnosti.


MLÁZOVIČTÍ HASIČI DĚKUJÍ ZA KAŽDÝ HLAS!

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!