Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Okrsková hasičská soutěž

13. 05. 2017

Šest družstev okrsku poměřilo své síly v požárním útoku. Mlázovice letos až čtvrté.

V letošním roce proběhla okrsková soutěž dříve, než bývá zvykem a to 13. května 2017 v Konecchlumí. Místní hasiči připravili soutěžní pole na fotbalovém hřišti za bývalou poštou. V polojasném a příjemném sobotním odpoledni přivítali všechny okolní sbory, jež přijely bojovat pouze v požárním útoku. Pravidla byla nastavena tak, že každé družstvo mělo možnost vykonat tři útoky, přičemž do konečného hodnocení se počítaly pouze dva nejlepší časy. Někdo této možnosti využil, jiný musel a někomu stačily jen pokusy dva.

V celkovém hodnocení chybělo Mlázovicím na třetí místo 92 setin sekundy a hasiči se tak umístili na bramborové 4. příčce. Po velmi vyrovnaných časech se družstva umístila v tomto pořadí: 1. Konecchlumí, 2. Choteč, 3. Lužany, 4. Mlázovice, 5. Šárovcova Lhota, 6. Svatojánský Újezd. Příští rok se okrsková soutěž bude konat v Mlázovicích, kde mlázovický sbor oslaví své 115. narozeniny.


Text i foto: Tomáš Čeřovský, velitel JSDH Mlázovice

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!