Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Obrovský úspěch: Mlázovičtí hasiči na stupních vítězů

27. 11. 2019

Fantastického výsledku dosáhla jednotka v celorepublikové anketě „Dobrovolní hasiči roku 2019“. V silné konkurenci se umístila na třetím místě.

Již 9. ročník ankety o dobrovolné hasiče roku 2019 byl slavnostně vyhlášen. Jednotka SDH Mlázovice převzala ve středu 20.11. 2019 v brněnském Bobycentru ocenění za 3. místo v kategorii jednotek sborů dobrovolných hasičů, v oblasti Východ Čech za rok 2019. Ta  sdružuje Liberecký, Pardubický a Královéhradecký kraj.

Mlázovice byly v této oblasti nominovány odbornou porotou do užšího finále za novoroční zásah u požáru rodinného domu v Lužanech. Vítězem se stala Stráž pod Ralskem, druhá byla jednotka Adršpach a na skvělém třetím místě skončily Mlázovice. Hasiči si odnesli šek na vybavení v hodnotě 35.000 Kč, dále radiostanici Hytera, akumulátorové LED svítidlo, hasičskou edici piva Litovel, pozdrav z vinařství Prokeš a CD patronky ankety. Programem provázel moderátor Petr Rychlý, zazpívala patronka Ilona Csáková a skupina Slza.

V této souvislosti je třeba připomenout, že umístění na stupních vítězů pro malou obec je velmi obtížné až nemožné. Soutěží s konkurenty ze třech krajů, většinou daleko většími obcemi či městy, kde je základna hlasujících z dané obce několikanásobně vyšší než v Mlázovicích. O to je dosažený úspěch cennější.

Hasiči by tímto rádi poděkovali za Vaše hlasy, Vaši podporu a náklonnost. Velice si toho vážíme a je to pro nás tou nejlepší motivací. DĚKUJEME!!

V sobotu 7.12. 2019 bude na ČT2 od 16:05 odvysílán záznam z celého galavečeru.


Text: Tomáš Čeřovský, velitel JSDH Mlázovice
Foto: SDH Mlázovice, Požáry.cz, ADHR.cz

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!