Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Obnova sportovního vybavení pokračuje

25. 05. 2024

Nové vybavení usnadní hasičům tréninky i závodní měření sil.

Mlázovičtí hasiči již pátým rokem, za podpory Královéhradeckého kraje a dotačního programu "Podpora činnosti sborů dobrovolných hasičů", obnovují vybavení pro požární sport. V letošním roce byl sestaven projekt na pořízení nové sady hadic a proudnice pro štafetu i přebor jednotlivce, dále praporky pro rozhodčí a nová trička. Ta byla vybrána od výrobce Bison Sportswear, který již před lety dodal našemu týmu sadu sportovních dresů a tepláků. Design byl přizpůsoben právě používaným dresům, byla vybrána klasická i polo trička s límečkem, která budou sloužit pro sportovní a kulturní aktivity SDH Mlázovice.

Královéhradecký kraj podpořil projekt částkou 21 000 Kč a zbylých 10 165 Kč bylo uhrazeno spolkovou pokladnou. SDH Mlázovice děkuje Královéhradeckému kraji za podporu při důležité obnově sportovního vybavení.

 

Tomáš Čeřovský, velitel JSDH Mlázovice

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!