Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Novým starostou hasičů zvolen Josef Číp

30. 11. 2009

Hasiči si zvolili nové vedení. Stalo se tak v pátek 27. listopadu 2009 na výroční členské schůzi. Po 15 letech skončil ve funkci starosty SDH Zdeněk Gabriel, nahradil ho Josef Číp. Nově byl obsazen i výbor.

Letošní členská schůze SDH Mlázovice měla na programu volbu nového starosty, velitele, jednatele a celého výboru. Ve funkci starosty sboru skončil, na vlastní žádost, Zdeněk Gabriel. Od svých kolegů obdržel slova uznání. Poděkování se mu dostalo také od starosty městečka za obrovský kus práce, který vykonal pro mlázovické hasiče během několika desetiletí ve funkci starosty či velitele. Starosta městečka zároveň vyjádřil naději, že předá cenné a bohaté zkušenosti s vedením sboru svým nástupcům.

Členové SDH Mlázovice zvolili novým starostou pana Josefa Čípa, který byl jediným kandidátem. Ten je členem SDH již od svého mládí, v osmdesátých letech působil jako velitel jednotky. Novým jednatelem byl zvolen Martin Vágenknecht, velitelem zůstává František Číp a pokladníkem Emil Kutko. Devítičlenný výbor SDH bude nově působit ve složení: Štěpán Podzimek, Martin Vágenknecht, Josef Číp, František Číp, Emil Kutko, Ladislav John, Tomáš Čeřovský, Martin Ramšák a Michal Vrabec.

V průběhu schůze byla také předána medaile za mimořádné zásluhy veliteli Františku Čípovi. Toto významné ocenění uděluje výkonný výbor sdružení hasičů Čech a Moravy za mimořádný dlouholetý přínos v oblasti dobrovolných hasičů.  Dále starosta městečka Tomáš Komárek seznámil přítomné s formou, kterou obec hasiče podporuje a nastínil další možnost spolupráce v příštím roce. Rovněž poděkoval členům jednotky za výraznou pomoc, kterou věnovali Mlázovicím při letošních zásazích a technickou podporu, která je využívána stále častěji.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!