Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovičtí hasiči odjedou pomáhat po povodních

10. 08. 2010

Jednotka SDH Mlázovice odjede na základě žádosti IZS ČR odstraňovat následky povodní. OÚ Mlázovice zároveň vyhlásil sbírku pro obec Višňová, kde budou pomáhat.

Na základě žádosti IZS ČR odjedou mlázovičtí hasiči do obce Višňová na Frýdlantsku, která patří k nejvíce poškozeným po ničivých povodních. Budou zde provádět úklidové práce, dočerpávat vodu ze sklepů a odstraňovat nánosy dřevěné kulatiny z obce. Po konzultaci s tamním Obecním úřadem bylo zjištěno, že v obci nutně potřebuji úklidové prostředky, nářadí a desinfekci. Proto Obecní úřad v Mlázovicích organizuje sbírku této materiální pomoci (desinfekční a úklidové prostředky, košťata, lopaty, hadry, ale i repelenty, holínky, popřípadě použité vařiče). Samozřejmě je možné také přispět finančními prostředky, za které budou tyto potřebné věci v pátek nakoupeny ve velkoobchodu (je domluven nákup bez marží).

Materiální či finanční pomoc můžete přinášet do pátečního rána na Obecní úřad v Mlázovicích nebo ji předat mimo jeho otevírací dobu v hospodě.

OÚ Mlázovice garantuje, že tato pomoc bude předána přímo starostce postižené obce Višňová a tak se dostane přímo tam, kde je jí nejvíce třeba.

Děkujeme za Váš projev solidarity.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!