Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Jste spokojeni s časovým režimem provozu veřejného osvětlení?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 6

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


MLÁZOVIČTÍ HASIČI BOJUJÍ O VÍTĚZSTVÍ!

18. 09. 2023

Jednotka SDH Mlázovice opět postoupila do finále celostátní ankety „Dobrovolní hasiči roku 2023“. Hasiči prosí veřejnost, aby je podpořila hlasováním. Podrobnosti v tomto článku.

I když se to zdá neuvěřitelné, mlázovičtí hasiči po krátké odmlce opět získali nominaci a postoupili do finále populární celostátní ankety. Odbornou porotu byli nominováni v oblasti Východ Čech (kraje Královéhradecký, Liberecký a Pardubický) za likvidaci náročného lesního požáru mezi Mlázovicemi a Konecchlumím z června letošního roku.

O tom, jaké umístění v anketě obsadí, rozhodnou Vaše hlasy. Jak říká velitel výjezdové jednotky sboru, pan Tomáš Čeřovský: „Obvykle pomáháme My Vám, nyní prosíme o Vaši pomoc“. Hlasovat lze na internetu a také prostřednictvím SMS. Podrobnější informace o hlasování jsou uvedeny na konci tohoto článku.

Mlázovičtí hasiči velmi děkují za Vaši podporu, která je důležitá nejenom pro hasičský sbor, ale i pro Městys Mlázovice, pro nějž se rovněž jedná o velmi prestižní záležitost a viditelnou reprezentaci obce na celostátní úrovni.

 
HLASOVÁNÍ

Hlasovat lze dvěma způsoby (každý může jednotce odeslat až dva hlasy):
1) Hlasování prostřednictvím SMS - odešlete SMS ve tvaru: HASICI JVC3
na telefonní číslo 9007706
2) Hlasování prostřednictvím webových stránek - www.adhr.cz/hlasování-jednotky
(tímto způsobem je nutné udělit hlasy i jednotkám v ostatních oblastech - jinak se hlas neodešle)

 Hlasování končí 15.10.2023 ve 23.59h.
Mlázovičtí hasiči Vám děkují za každý hlas!

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!