Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Lužany vyhrály letošní hasičský okrsek v Mlázovicích

19. 05. 2007

V sobotu 19. května 2007 se konala okrsková soutěž v požárním sportu v Mlázovicích. Své síly změřilo pět družstev. Konecchlumí, které aspirovalo před požárním útokem na vítězství, zradil stroj, a tak první místo vybojovaly Lužany před domácími.

Letní počasí a perfektně připravené hřiště v areálu Podlesí v Mlázovicích, přivítaly účastníky letošní okrskové soutěže v požárním sportu. Do soutěžní listy se přihlásilo Konecchlumí, Lužany, Choteč, Šárovcova Lhota a samozřejmě domácí Mlázovice. Jediným chybějícím z oblasti byl Svatojánský Újezd. Závody přilákaly na sportoviště také velký počet diváků, kteří fandili svým družstvům a užívali si krásného sobotního odpoledne.

První disciplínou byl závod jednotlivců. Každý z přihlášených závodníků musel absolvovat dráhu 90m, na které ho čekala bariéra, lávka, zapojení hadic do třícestného ventilu a samozřejmě co nejrychlejší běh. K vidění byla řada vynikajících výkonů, ale i nebezpečně vypadající pád se zraněním. Dále přišly na řadu štafety družstev a jako vrchol programu požární útok.  V něm se o největší rozruch postaralo Konecchlumí, které do té doby jasně vedlo, ale při sání se stroji zadřel motor a bylo po nadějích na dobré umístění. Domácí borci si také nevedli špatně a skončili těsně o dvě sekundy na druhém místě.

Do okresního kola soutěže postupuje jednak vítěz – Lužany a dále domácí Mlázovice, které jako výjezdní jednotka JPO III, mají účast na okresním kole zajištěnou.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!