Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 1

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasičský ples vyprodán

28. 02. 2024

Hasiči napsali další dějství svého plesu. Ten letošní připadl na pátek 23. února 2024.

Již týden před bálem se vydali po vesnici, jak bývá zvykem, aby pozvali své spoluobčany osobně. Den před plesem se do sálu navozila výzdoba i tombola a začaly přípravy. Sál byl vyzdoben převážně malbami bratra Hanuše a řezbami bratra Janocha. Bohatá tombola čítala více než 300 výher a tradičně ji ozdobil živý ušatý králík od bratra Macha.

V pátek v 19 hodin se otevřely brány a na sál začala proudit nekonečná šňůra nedočkavých tanečníků. V jednu chvíli nebylo možno dohlédnout na konec fronty. Všechna místa na sále i v baru byla do posledního obsazená a tak mohlo vše vypuknout. Zábavu si na starost opět vzala hudební skupina Servis - Vokap a jen co začala hrát, na parketu bylo okamžitě plno.

Po několika úvodních skladbách si vzal slovo velitel sboru Tomáš Čeřovský a krátkou zdravicí s poděkováním za přízeň hasičům, oficiálně zahájil bujarý ples. Od té chvíle se jelo s drobnými přestávkami až do třetí hodiny ranní.

Hasičí děkují všem, kdo zavítali na ples a podíleli se tak na výborné atmosféře, pohodové náladě a rekordní návštěvnosti. Tak 21. února 2025 na viděnou se všemi. Hasiči MLÁZOVICE


Text a foto: Tomáš Čeřovský, velitel JSDH Mlázovice

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!