Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Hasičský bál stále zvyšuje úroveň

01. 03. 2017

SDH Mlázovice uspořádal tradiční ples, který letos připadl na pátek 24. února 2017.

Zarezervovaná místa na sále dávala tušit, že se sejde mnoho tance a zábavy chtivých lidí. Lidé se drželi hesla "Přijďte na náš ples, my přijdeme na Váš požár" a kolem půl deváté večer byl sál zaplněný a vše připraveno. Letošní ročník svým hudebním umem opět rozproudila kapela „Levou rukou“, jež nenechala nikoho zahálet.

Zpestření si pro návštěvníky nachystali pánové v letech, jež si říkají Mužoreti Artróza. Předvedli standardní pochodový tanec, ostřejší kankán a na závěr moderní Gangnam Style od korejského hudebníka Psy. Vše doplnily deštníky, stuhy a pro případ selhání měli v zákulisí připravenou zdravotní sestru, která se starala o jejich pitný režim. Vystoupení sklidilo velký aplaus.

Mnoho pochvalných hlasů na vysokou úroveň letošního plesu je pro hasiče tím nejlepším poděkováním a za rok se zase těšíme na viděnou.


Text a foto: Tomáš Čeřovský, SDH Mlázovice

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!